Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a sok meleg a Tik-Tok on?

Mi ez a sok meleg a Tik-Tok on?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítenek,na meg ez a sok transzi, és ha le oltom őket a többi ember úgy nekem ál ,ez miért van ?
2019. márc. 11. 07:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Ott csak az alja nép van. Ne foglalkozz velük. Valódi, tehetséges zenészeket, énekeseket találhatsz akár az utcán is. Ők nem az alja nép, mint ahogy sokan hiszik. Csak az ember előítéletes. De ha megismernék őket rögtön látnák, hogy ez nem igaz.
2019. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés inkább az, hogy miért zavar? Talán frusztrálónak érzed a titkolt homoszexualitásod miatt a melegek létezését? Vagy arra tanítottak a csököttagyú szüleid, hogy bármiféle indok nélkül is lehet utálni az embereket, csak mert mások mint te? Ha ok nélkül beleállsz másokba ne lepődj meg, ha rádszállnak.

Ha nem tetszik, hogy olyan felületen vagy, ahol nem csak olyan idióták vannak mint te, hanem mindenki szabadon felléphet, akkor javaslom menj le onnan.

2019. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.nem vagyok homár !

2.sztem te a saját szüleidről beszélsz!

3.nem kell védeni őket ,vagy teis az vagy ? A megnyilvanulásodbòl látszik hogy bunkò paraszt vagy ! Ásd el magad szépen !

2019. márc. 11. 13:12
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Az én megnyilvánulásomból látszik? :D

Ok nélkül támadsz egy emberi csoportot, akikhez elvileg semmi közöd sincs, állítólag oltogatod őket anélkül, hogy ők bármit is ártottak volna neked és még neked áll feljebb ha ezért rád szólnak... hmm tényleg én vagyok a bunkó paraszt. :DDD

Egyébként nagyon örülök, hogy érdeklődsz a szexualitásom iránt, de sajnálom, aszexuális vagyok. Privátra meg nem válaszolok, ne küldj többet. :D

2019. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen utálom őket! Bajod? Felvállalom utálom a melegeket! Fáj ? Akkor kösd be!
2019. márc. 11. 23:16
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Bántottak? :c
2019. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A férfi legyen már férfi nem?
2019. márc. 12. 08:01
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt akkor is férfi marad, másrészt nem, mindenki legyen az ami akar. Te ilyen gyűlölettel teli, gondolkodásra alkalmatlan személy akarsz lenni?


Mit jelent számodra a férfi szó?

2019. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A férfi számomra hát nem azt aki festi a körmét meg kitolja a seggét és pròbál nőies hangon beszélni! Google ott van írd be hogy férfi, és ott meglátod hogy egy férfinak hogy kell kinézni! Mai generáciò alkalmatlan a gyermek nemzésre, páváskodnak,és beképzeltek , és ez valami féle divat lett hogy a saját nemükhöz vonzòdnak, és annyira teszik magukat,pl nemrégiben volt egy összetűzésem az egyik egyedel( vasagyastòl 20kg és azt mondta ne magyarázzak vissza mert f**ra húz , kit ? Engem? Egy 16 éves kis fikás, hát mondanom sem kell ha mellé ütnék is elájulna!
2019. márc. 13. 00:03
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Oké, egyrészt a melegek nem ilyenek. Melegnek lenni annyit jelent, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, nem azt, hogy nőiesen öltözködik. De akkor megint csak ki a férfi? Az aki nagydarab és erős? Hmm... Börtönökben a rabok fele ilyen és elhiheted, hogy nincs túl sok nő arra, nekik is elkezdenél b*zizni? Azt megnézném.

És ha már ekkora bajod van velük, miért a mai világot okolod? Amióta van ember vannak melegek, az ógörög civilizáció például teljesen elfogadta őket. Az ókori Egyiptomban, a Római Birodalomban és rengeteg európai pogány kultúrában a férfiak is sminkelték magukat és festették a körmüket. A franciáknál és angoloknál szintúgy társadalmi norma volt a 18. századig, amikor is Angliában betiltásra kerültek a sminkek és elkezdett elterjedni ez az értelmetlen gyűlölködés irántuk.

Na de mindegy, még mindig nem tudom mi a problémád a melegekkel, ha ekkora macsó vagy inkább örülj neki, hogy több gyereknemzésre alkalmas női egyed marad számodra. :DDD Ami egyébként nem igaz, mert nem ilyen világrengető számokkal működik a szexualitás, de hidd csak azt, ha már logikusan nem tudsz gondolkodni.

2019. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!