Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek 30...

Van itt olyan, akinek 30 körül/ felett sokkal jobb, teljesebb lett az élete?

Figyelt kérdés
2019. márc. 13. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

addig, amíg el nem hagyott a barátnőm

mostmácsak menekülés megin

2019. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Rossz háttérből indultam, a gyerekkorom pokol volt, a fiatal felnőtt éveim kőkemény munkával teltek, harmincas koromra viszont sikerült kitörnöm, anyagilag és - ami még fontosabb - lelkileg is. Sose hagyom abba az önfejlesztést, így évről évre egyre jobb, kiegyensúlyozottabb és boldogabb az életem. Nem is érzem úgy, hogy kihagytam volna bármi pótolhatatlant bármikor is.
2019. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Szar családból jöttem, 29 évesen mentem férjhez, 30 voltam, amikor szültem. A férjem rendes, jó fej, nagyvonalú és nagyon szeret. Anyagilag jobban állok, mint lány koromban bármikor. Élhetőbb az élet sokkal.
2019. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szegény családban születtem, most, 29 évesen millió felett keresek.
2019. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, párommal együtt mindkettőnknek, anyagilag is, meg az anyagiaktól eltekintve is.
2019. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 35 éves koromra értem meg annyira, hogy kialakult a saját egyéniségem. Azóta jól érzem magam a bőrömben. Nyilván nem tökéletes az életem, ahogy senkinek sem az, de szerencsésnek mondhatom magam, mert nem vagyok elégedetlen és tudok örülni annak, amim van.
2019. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb mindenkinek.
2019. márc. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!