Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Fáj a...

Miért csinálja ezt? Fáj a foga és nyavajog, de nem megy orvoshoz?

Figyelt kérdés
A párom már kiidegel, felnőtt férfi, de be van carva a fogorvostól nem kicsit. Egy hete panaszkodik már, hogy fáj az 5. foga alul jobb oldalt. Van mellette egy jókora gennyes dudor, gondolom ki kéne idegelni vagy valami, de nem mer elmenni.
2019. márc. 13. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mese. Elő a sodrófával és üsd ki neki.

Vagy akár el is rugdoshatnád az orvoshoz. Mert ha már gennyes is, ott nem szép dolgok várnak rá. Persze, ha elment volna időben...

2019. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egy öngerjesztő folyamat, nem mer elmenni mert fáj. Majd akkor megy el, ha már kibírhatatlan lesz. Mivel az orvosnál is nagyon fog neki fájni, ezért máskor se fog elmenni, ha ilyen helyzetbe kerül. Tapasztalat...
2019. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is jártam már így, sőt én tiniként féltem nagyon, ennek köszönhetően most 23 évesen van 1 implantátumom és 2 gyökérkezelt, 4 tömött fogam...

Megmondtam neki, hogy ő is így fog járni, de most ezért van becarva, pedig visszagondolva én a kezeléseket nem éltem meg rosszul, csak előtte stresszeltem.

2019. márc. 13. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó fogorvost kell talàlni. Nekem is menni kell majd sajnos. Nem akarok de muszàj. Nekem van hogy napokig fàj aztàn meg teljesen elmúlik egy idöre. Durva ez a fogfàjàs nagyon. Am mondd meg neki nem muszaj fogorvoshoz menni ha ennyire puhapo****cs de akkor ne sirjon neked hogy faj. Hagyjon teged ezzel beken.
2019. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én párom ugyan ez.

Fosik a fogdokitól. Egyszer egy hónapig húzta valami csúnya gyulladással akkor volt hajlandó elmenni, mikor jól kiosztottam, ha mégegyszer felkelt hajnali 3-kor, hogy neki fáj a foga, mert képtelen elmenni azzal a mozdulattal verem ki neki. Másnap érdekes eltudott menni.

2019. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hú utolsó, téged se irigyellek.

Nálunk hó elején megoldódott a problem, mert meg volt műtve, de állítása szerint ezentúl mégjobban fog fosni. Hát ok. Na de most legalább nyavajgás nincs.

2019. ápr. 11. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Még mindig van törött foga, amihez évek óta nem enged nyúlni senkit, de annyira parázok, hogy komoly baja lesz belőle :/

(#5 vagyok)

2019. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ha gócosodik akkor abból lehet baj. Mint mondtam egy ideig én se engedtem hozzá senkit és az egyik góc lett, megduzzadt a nyirokcsomóm a nyakamnál, pattanásos lettem, hullott a hajam, de ezek még a legkevesebbek. Nem játék ez sajnos...
2019. ápr. 12. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ítélem el engem a vérvétellel lehet kikergetni a világból😅
2019. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!