Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megfogok őrülni javaslatok?

Megfogok őrülni javaslatok?

Figyelt kérdés

Úgy 4-5 hónapja szakítottunk barátnőmmel. Akkoriban még nem nagyon viselt meg mivel hébe hóba füvezgettem és úgy nem nagyon foglalkoztam az érzéseimmel. Azonban szakításra rá egy két héttel eléggé rendszeresítődött az életemben a fű és már reggeltől estig szívtam aztán bejöttek a képbe erősebb dolgok is szépen lassan(az elején csak xanax aztán xanaxra alkohohol azután jött a speed,extasy,molly,kristály,kokain,(amit inkább napi rendszerességgel használtam reggeltől estig az az eki meg a speed volt kombinálva))az utóbbi napokban elkezdtem újra beszélgetni az exemmel úgy normalisabban és feljött a téma hogy még mindig oda vagyunk egymasért csak a távolság miatt borzalmasan nehéz lenne megoldani az együttlétet így emelletti időben teljeden leálltam minden használatával. Innentől kezdődtek a problémák eleinte csak hangulatingadozásaim voltak de álltalában feldobott voltam azonban tegnap elajultam és nem tudom olyan furcsa "élményben" volt részem mintha meghaltam volna és így a lelkemmel láttam volna egy végtelen lilaas rozsaszin univerzum szerű helyen ahol két lathatatlan gömb ütközött egymásnak és hangos durranasokat adott ki olyankor (ezt igy egy örökkévalóságnak éreztem hogy addig tartott addig lattam) aztán igy kezdtem tudatomhoz térni és egy síkot láttam amin több milliárd pici osztlopont folyt le az életem több különböző módon ami egyben alkotta a mostani életem. Ezt azert írtam le mert ezalatt a folyamat alatt mi a valósagban 20 perc volt csak ez alatt az "álom" alatt így emlékeket is újraéltem leginkabb az exemmel kapcsolatban. Ezután az ajulas után felkeltem a földről és azóta tartó enyhe szédülés erőteljes szívverés (94-93 fix pulzus állandoan) és lüktető fej és erős mély depresszió van urrá rajtam. Reggeltől estig csak az exem jár a fejemben és a sírógörcs verdes. Mit tudnék tenni ennek az állapotnak az enyhítésére megszüntetésére mert ebbe bele fogok őrülni ha így megy tovább. Kérlek titeket segítsetek tanácsokkal. Előre is köszönöm a segítségeket.

20/f



2019. márc. 16. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazásod alapján nem nézlek "butagyereknek". Ha való igaz, amit leírtál, akkor ezek elvonási tünetek. Ha egyedül nem tudsz úrrá lenni a helyzeten, kérdd magad szakorvoshoz, mert úgy látom a javulás útjára akarsz térni. Sok szerencsét!
2019. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján hogy mennyit füveztél, mennyi gyógyszert meg alkoholt tömték magadba, most annak a hatását érzed. Ettől van a magas polzus, fejfájás stb.

Nem vagyok jártas a témában, de amikor álmodunk, az agy azokat a gondolatokat próbálja meg feldolgozni, amikkel ébren sokat foglalkozik/nem tudja megoldani őket.

Ezt egyedül nem fogod tudni megoldani, menj elvonóra, ott kimossák belőled a sok szart, és lelkileg is segítenek felépülni.

2019. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatokat !:)
2019. márc. 17. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!