Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztem egy horrorfilmet és...

Megnéztem egy horrorfilmet és azóta félek, nem tudok aludni, javaslatok?

Figyelt kérdés
megnéztem egy filmet amit tudtam hogy nem kellene, ha valaki volt már ilyen helyzetben, mit lehet ilyenkor csinálni?

2017. febr. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Grow a pair.
2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyiket nezted?
2017. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarnak, úgyis elkapnak. Akár alszol, akár ébren vagy. Akkor meg már hasznosabb, ha alszol, nem?
2017. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd röhögve, hogy mekkora szarok a stylistok.
2017. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a személyiségem alapból olyan, hogy ha nézek egy filmet, bármilyen stílus legyen is az, beleélem magam, nagyon. Ezért nem nézek horrorfilmeket :) Akció, thriller, dráma, scifi, fantasy jöhet. Szerintem te is ilyen típusú lehetsz.

Ha már előre tudtad, hogy nem kellene megnézned, mert nem tesz jót neked, érzékeny vagy az ilyesmikre, akkor miért nézted meg? :)

2017. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van a megadott kulcsszavaknál, hogy Paranormal Activity. Azt láttad? Az csak egy fikció, emiatt nem szabad ezentúl minden sötét sarokban szellemtől vagy megszállt embertől tartanod.
2017. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg egy pár vígjátékot, vagy kezdj el egy jó sorozatot, vagy akár ülj le, és próbálj meg írni egy saját történetet. Ezek könnyen "kimossák" a fejedből a dolgot. Vagy bármit is csinálsz, a lényeg, hogy elvonja a figyelmedet a félelmeidről, és egy idő után elfelejted. A jó alvásban egyébként segíthet egy jó alapos edzés is, mert jól lefáraszt. :) remélem, segíthettem
2017. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!