Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak önértékelési problémáid...

Vannak önértékelési problémáid az instagram miatt?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolod,hogy vannak akkor szerinted milyen okból kifolyólag,milyen posztok miatt pl..stb.

Szerinted tudsz tenni ellene?


Nem azért kérdezem,mert én ilyen problémával küszködök,hanem a környezetemben lévő embereken észrevettem,hogy milyen hatással van rájuk ez és elég negatív eredményeket láttam.Szeretnék ebből egy felmérést és rájönni,hogy mi okozhatja bizonyos emberekben a stresszt,kisebbségérzetet ez az oldal/alkalmazás.



2019. márc. 19. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem brutálisan irritál sok a influencer, akik annyira felkapaszkodtak ma már, hogy rendszeresen külföldre viszik őket nyaralni, és minden posztjuk alatt csak azt látom, hogy #szponzorálttartalom, és semmit nem tesznek, csak használják az ingyen kapott termékeket ( tisztelet a kivételnek ) Egyébként meg sokszor panaszkodnak, hogy milyen nehéz ez az élet.

De teljesen jogosak az előző hozzászólások, kikövettem mindenit egy hónapja így már nem irritálnak.

2019. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!