Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az a munkahely, ahonnan...

Milyen az a munkahely, ahonnan szìvesen nyugdìjba mennél, mikor itt lesz az ideje?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Meteorológusként szerintem szívesen dolgoznék több évtizedet is. Csak sajnos úgy érzem, hogy az egyetemet hozzá nem tudnám elvégezni, főleg a kemény fizika miatt, meg annyi kitartás nem lenne bennem szerintem, na meg ha mégsem tudnék oylan munkakörbe elhelyezkedni ami izgalmas lenne, akkor hiábavaló lenne az egész. Úgyhogy így egyenlőre az időjárás meg a meteorológia szeretete marad hobbiként.
2019. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi.

Logisztikai katonai alakulat.

2019. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, vagy ahhoz kapcsolódó, egyszerre kevés emberrel foglalkozó munkakörből szeretnék nyugdíjba menni.
2019. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahonnan én szívesen nyigdíjba mennék azt nem munkahelynek hívják! Sőt klasszikus értelemben nincs nem tud ilyen hely lenni ahol én az idős éveimet szívesen tölteném.

Tehát ott ahol most vagyok - otthonról mennék nyugdíjba. Mivel szabadúszó művész vagyok - ezzel igen együtt jár a jó és a rosszlét nem kiegyensúlyozott életgörbéje, mégis ezerszer jobb, mintha valahol lennem kéne ahol nem szeretnék... ;)

2019. márc. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Boncmester. Imádok boncolni, a szagok sem zavarnak és olyan megnyugtató érzés csinálni...Álommunkám. Csak sajnos nagyon nehéz munkahelyet szerezni ezen a területen, de nyugdíjig még van időm.
2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En a mostanibol szivesen mennek nyugdijba :-)
2019. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akárhonnan nyugdíjba mennék ha itt lenne rá az idő.
2019. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!