Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok annyira világtala...

Miért vagyok annyira világtalanul magatehetetlen, hogy még saját magamért sem vagyok képes kiállni?

Figyelt kérdés

Akármilyen konfliktushelyzet adódik, szinte mindig én maradok alul. Vezető pozícióban lévő emberekkel szemben, pl. a főnököm, meg se merek igazán szólalni. Ha valamit minden részletében jól csinálok meg, még arról is elmagyarázhatják, hogy amit csináltam az úgy szar ahogy van. Emiatt a tulajdonságom miatt vesztettem már el munkahelyet, sőt, egyszer kishíján egy teljes havi fizetésem is ráment egy hasonló konfliktusra. Milyen stratégiákkal tudnék ezeken felülkerekedni hogy ne legyek mindig én alulmaradva, kihasználva?

25/F


2019. márc. 21. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez van meg irva a sorsodba,hidd el nem csak te vagy ebben a helyzetben.Biztosan csendes,szerény vagy,akibe könnyü belerugni.Ne félj idõvel magadtól is rá fogsz jönni.
2019. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy miért vagy ilyen arról itt csak találgatni lehet mivel nem ismerünk. Talán önbizalom hiány?

Probáld megtalálni magadban az okot aztán tegyél ellene!

2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan csinálok egy számvetést: mit veszthetek, mit nyerhetek, ha szólok, és mit, ha nem.

Gyakorold a közvetlen környezetedben, és felesleges vitákba ne menj bele, idő, energia pocsékolás.

Ne vitatkozz hülyékkel, tőled erősebbekkel (fizikailag),

és akitől a megélhetésed függ.

A többivel nyugodtan, hiszen nincs veszteni valód.

Nem baj, ha meggyőznek a vita során, nekik van igazuk, hiszen észérvekkel kell élni, de ha stresszes vagy, nem is jutnak eszedbe.

2019. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!