Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem barátnő tipus?

Figyelt kérdés
Én nem birom elképzelni, hogy valakinek a “csaja” legyek, nem érzem úgy, hogy én az a tipikus bárátnő fajta lennék.
2019. márc. 23. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Vannak emberek, akik nem monogám-típusok. Van ilyen.
2019. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én kb képtelen vagyok kapcsolatra. Normálra , legalábbis. Messze túlságosan független vagyok hozzá.
2019. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igen, pl én. Monogám vagyok, ha van valakim, de magát a párkapcsolatot megunom három év után és vágyom nagyon az egyedüllétre (minden szempontból). Pedig jó kapcsolataim voltak. Ezért inkább nem is megyek bele semmibe, mert úgyis csak ez a vége.
2019. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt komoly párkapcsolatom és nem is érzem úgy, hogy én az a fajta romantikus, ideális barátnő lennék. Az összes korombelinek már kapcsolata van, én meg csak vagyok. Persze, az ember társas lény, néha vannak olyan napjaim, hogy jó lenne, ha lenne valakim, de többnyire elvagyok egyedül. A környezetem ezt nem tudja megérteni, elfogadni.
2019. márc. 23. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Tökegyetértek veled! Én sem vagyok barátnő típus! 🙂

26f


Viccet félretéve...

Teljesen rendben van ez így. Szingli vagy, nem bírod a kötöttségeket, kell a szabadság. Vannak ilyen emberek, normális dolog.


Persze a társadalmi elvárás az más, de az igazán ne érdekeljen sosem!


És ugye vannak erre kialakult kapcsolati formák, lazábbak, kötődés és elvárásmentesek, mint parátság extrákkal, vagy akár csak szex.


Persze ezeknél ott a veszély, hogy egyik fél többet akar majd, a másik meg nem. De hát a többi kapcsolatban is ottvannak ugyanilyen komoly nehézségek, szóval végeredményben nincs különgség, csak találd meg azt, akivel összeillenek a szükségleteitek!

2019. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez így, ebben a "nem barátnő típus" formában baromság. Ki dönti el, hogy ki alkalmas arra, hogy valakinek a párja legyen? Miért kellene mindenkinek extra romcsinak lennie?

Ha te magad nem akarsz kapcsolatot saját megfontolásból, az más.

2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!