Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vesznek a nők szénsavas...

Miért vesznek a nők szénsavas üdítőt, vagy ásványvizet, ha szerintük a böfögés undorító?

Figyelt kérdés

Jó érzés visszatartani a gyomrukban a levegőt? Vagy akkor böfögnek amikor senki sem hallja? Nem értem.

Én férfi vagyok. Nálam evidens, hogy ha mondjuk colat iszom egy kortyban van két kortynyi gáz ami kioldódik. Nem tudom böfögés nélkül meginni. Akkor vagy csukott szájjal böfögök de az is kiad egy mély hangot, vagy egyáltalán nem iszom ilyen italokat.

Viszont gyakran látok kis divatos csajocskákat cola-val meg szénsavas ásványvízzel a kezükben, meg a boltban is leveszik a polcról a 2 literes colat. Ők hogyan oldják meg a böfögést? Nem zavarja őket? Vagy ez egyfajta challenge h hogyan lehet hangtalanul böffenteni utcán, irodában?


2019. márc. 24. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan ilyen okos vagy? Lehet otthonra veszi, ha szereti miért ne ihatna? Amúgy csak rám nincsenek ilyen hatással a szénsavas üdítők? :D Mondjuk én kb félévente iszok ilyeneket, de a barátnőim mindig colat szoktak inni, és ők sem szoktak tőle...
2019. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha otthonra veszi ott szabad neki böfögnie?
2019. márc. 24. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenki böfög tőle és nem minden nő rinyál, ha valakinél kicsúszik egy-egy.

Az viszont baromi undorító, mikor valaki direktbe kiadja és meg se próbálja visszatartani vagy halkan csinálni. Merthogy lehet ám úgy is. Sz.rni sem sz.runk az asztal közepére, ha épp ránk jön.

2019. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden nő böfög tőle ha megissza. Vagy hagyja hogy lemenjen és kifingja inkább?
2019. márc. 24. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
A fingás is undorító, de szerinted egy nő azt sem szokott? :D Szoktak, csak otthon.
2019. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

5-re:

Adott esetben több órán át visszatartják? Hát, az se egészséges!

2019. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Halkan es diszkreten a kezem a szám elé téve szoktam büfögni
2019. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Miért veszem? Mert szeretem/megkívánom, hosszabb utazáshoz meg azért veszek colát, hogy ne essen le a vércukrom pl. ha nem ettem előtte. A gyomrom se vmi fsza, sokszor fáj, és a cola meg segít rajta. Van olyan is, hogy csak azért iszok szénsavasat, hogy büfögni tudjak.

Nem vagyok büfi se fing undoros, de azért a többségét lehet kontrollálni. Persze, van, hogy kicsúszik, akkor bocsánatot/elnézést kell kérni és kész. Ugyanúgy vonatkozik ez mindkét nemre. Közösségi tereken be kell(ene) tartani az alap illemszabályokat, de otthon mindenki olyan hangosat/büdöset csinál, amit akar.


Hála én se, se a barátnőim nem vagyunk vmi prűdek, szval egymás előtt kiengedjük a gőzt ha már nagyon kell :D. Ha olyan helyen vagyok ahol ezt nem tehetem meg és rámjön, akk szimplán visszatartom, ha feljön akkor "visszanyelem", vagy csukott szájjal büfizek. De java részt elkerülhető ez, ha kis kortyokban iszom az üdítőt. De olyan is van, hogy egyáltalán nem kell tőle. Sokakat látok amúgy büfizni csukott szájjal, akkor ilyen kis "ühm" hangocska kíséri és rándulnak egyet, szerintem egyáltalán nem undorító ez, sőt azt vonom le, hogy illedelmes az illető és megteszi a tőle telhetőt.


Amúgy szokás/neveltetés kérdése is + ez is átmehet egy pótcselekvésbe. Ja és sok férfi alapjáraton erőlteti a büfögéseket (persze minél öblösebbeket) mert ez férfias, vagy a társaságában menőnek számít vagy mert ezt olyan viccesnek találják. Főképp amikor söröznek...


Szóval megértem azokat, akik undorítónak találják, biztos sok olyan alakkal futottak össze, akik meg se próbálták visszatartani, vagy teljes természetességgel büfögnek/fingadoznak pl a buszon. És valljuk be, nem vmi kellemes, ha ez melletted történik.

2019. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Én nem veszek mert nem szeretem. Ezért nem büfögök, probléma megoldva. De elárulom neked hogy a lányok is szoktak böfögni (már aki szereti a szénsavat) csak nem előtted.
2019. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak szénsavtól lehet büfögni, wtf. Én legtöbbet alma evés után szoktam pl.
2019. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!