Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vesznek a nők szénsavas...

Miért vesznek a nők szénsavas üdítőt, vagy ásványvizet, ha szerintük a böfögés undorító?

Figyelt kérdés

Jó érzés visszatartani a gyomrukban a levegőt? Vagy akkor böfögnek amikor senki sem hallja? Nem értem.

Én férfi vagyok. Nálam evidens, hogy ha mondjuk colat iszom egy kortyban van két kortynyi gáz ami kioldódik. Nem tudom böfögés nélkül meginni. Akkor vagy csukott szájjal böfögök de az is kiad egy mély hangot, vagy egyáltalán nem iszom ilyen italokat.

Viszont gyakran látok kis divatos csajocskákat cola-val meg szénsavas ásványvízzel a kezükben, meg a boltban is leveszik a polcról a 2 literes colat. Ők hogyan oldják meg a böfögést? Nem zavarja őket? Vagy ez egyfajta challenge h hogyan lehet hangtalanul böffenteni utcán, irodában?


2019. márc. 24. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bajok odabent, nem? És nem a gyomrodra gondolok...
2019. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem a büfi az undorító hanem az amikor valaki rájátszva, üvöltve böfög, röfög. Rotyogtatva fingani sem illik.

Arról nem is beszélve, hogy nem mindenkit büfögtet a szénsav.

2019. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Én például a szénsavas víztől egyáltalán nem böfögök, és semmi mást sem csinál velem, nem is puffaszt.

A szénsavas üdítőktől sem mindtől kell büfögnöm, csak néhánytól.

Ha kell, nagyon halkan, csuklás szerűen büfögök, nem tartom vissza, de kb észre se veszik, hogy ez büfögés volt.

Ha valaki diszkréten akarja csinálni, megoldja. Nem egy ördöngös dolog, csak hozzáállás kérdése.

2019. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szarni is undorító, mégis muszáj.
2019. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!