Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan erzem magam rosszul...

Jogosan erzem magam rosszul vagy nem kellene ennyire a szivemre venni? Adnatok tanacsot?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akit a legjobb baratnomnek nevezhetek, mivel mindketten kulfoldon elunk (mas orszagban) uzenetekben/ hanguzenetekben tartjuk a kapcsolatot leginkabb.

Kb ket honapja egyre ritkabban es napokkal kesobb reagal az uzeneteimre, amirol azt mondja hogy nincs ideje ( de facebookon / instan fent van 24/7) .

itt most nem tobb oras uzenetekrol van szo, hanem kb 2-3 egy percesrol.

Legutobb egy hete uzentem neki, majd a nevnapjan ismet rairtam hogy boldog nevnapot kivanjak. Persze aznap vissza kuldott vagy 10 hanguzit , de az enyeimet azota sem halgatta le. Az uzeneteire mar csak egy par mondatos szoveges uzenetben valazoltam, mert nem latom ertelmet hanguzenetet kuldeni, ha igy sem lesz meghallgatva.

Szerintetek tulreagalom? Kerlek ne gyertek ezzel az eld az eleted, meg nem mindenki akar a telefonon logni, mert en ezt ertem, de mas a helyzet ha egymastol tavol eltek


2019. márc. 25. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogosan.

Ne törődj vele Te sem.

2019. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kifogytatok a témákból, és már un téged, vagy afféle pótlék voltál, most már van, aki foglalkozik vele, és közelben, jobban elérhető is. Vagy pl valami olyan bandáról nem tetszett neki a véleményed, amit ő nagyon szeret, vagy pl lehet hogy azt hiszi, nem jelentesz neki annyit, hogy találkozzatok, vagy őneki nem jelentesz te annyit; szal ha lehetőségetek lenne se akarnád, vagy ő nem akarná, vagy azt hiszi, hogy te nem akarnád, vagy hogy te használod őt pótléknak amíg nincs jobb, stb.
2019. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*de amúgy szal lehet,hogy már nem szeret téged, és már nem vagy olyan fontos neki, mint az elején, vagy az elején is pl lehet ,hogy tettette, mert milyen menő az, ha valakinek van egy nagyon messzi levelezőtársa.
2019. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!