Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy mosolyogni...

Hogyan lehet úgy mosolyogni mintha szívből jönne, ha amúgy lelkileg sz@rul van az ember? Munkahelyi követelmény. Valami tuti módszer?

Figyelt kérdés
Színészek is válaszolhatnak :-D Sajnos nekem nem megy, kiül az arcomra a negatív hangulat, de muszáj lenne egész na mosolyognom ...
2019. márc. 26. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell hogy szívből jöjjön! Csak mosolyogj. Aztán az a derű ténylegesen átkerül a szívedre is, mert rájössz nincs min keseregni! ;)


/egy kigyógyult - folyton morcos fejű lány/

2019. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem lehet szívből úgy mosolyogni,hogy munkahelyi követelmény.

De ha annyira nagyon muszàly,akkor csak mosolyog,és ne törödj azzal,hogy nem szívből jön

.

2019. márc. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Oldd meg a lelki problémáidat, akár pszichológussal.

Alapvetően amúgy meg akarat kérdése, hogy felveszed-e a műmosolyt.

2019. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek , csak olyan nehéz, mert ha szorongok, feszült vagyok befeszül az arcom és valami nagyon torz fejem lehet ilyenkor ha mosolyogni próbálok :-(
2019. márc. 26. 07:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szimplán csak meg próbálok mosolyogni, gyakorolni kell majd bele jössz,hidd el nekem, azt vettem észre hogy ha mosolygok sokkal kedvesebbek az emberek általában.
2019. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
52%

Ó, drágaságom, gyakorolni kell.

Én a cégnél legendásan túlzóan és kínosan udvarias vagyok, azzal vagyok a legextrémebben mosolygós, akit amúgy bármikor megfojtanék, ha nem lenne tanú.

Majd belejössz, édesem.

2019. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte nehéz, de ha kedves vagy és mosolygós az ügyfelekkel, akkor ők is kedvesebben állnak hozzád. És igazából innen már generálódik tovább, mert neked is jóérzés.
2019. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz mosolyogni? Mi a baj?
2019. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!