Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell ahhoz tennem, hogy 1...

Mit kell ahhoz tennem, hogy 1 év börtönt kapjak?

Figyelt kérdés

Embert bántani azért nem szeretnék, bankot rabolni meg nem tudok. De szeretnék legalább 1 évre börtönbe kerülni. Vagyis pont 1 évre, több nem kell.

Van lehetőség esetleg önként bevonulni börtönbe?



2019. márc. 26. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rabolni sima ügy. Valakinek.lopd el a tàskàjàt . Ha lehet nő legyen ès akkor az jelenteni.fog ès ilyesmi.
2019. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez eszembe se jutott. Köszönöm. 😀
2019. márc. 26. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van jogsid akkor csinálj több szabálytalanságot, ismerek egy embert aki azért került a börtönben mert jó sokra meg büntették és nem tudta ki fizetni, így le ülte a bírságot, 1 nap 5000 Ft.

Lopj el egy drága ékszert, stb..

2019. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Miss Endzsi ***** válasza:
A közlekedési szabálytalankodásban max a tilosban parkolást válaszd, meg a matrica nélküli autópálya használatot.
2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lopj el??? Ember azért valaki megdolgozott, teljesen retard(erek) vagytok? Bérelj autót, menj 50 helyett 70-el ahol traffiznak, min. 10 alkalommal, ne fizesd ki a bírságot, majd üld le, mint köztörvényes. Ezzel nagyjából senkinek sem ártasz mégis több a büntetésed mint ha lopnál vagy verekednél. :)
2019. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rablasert 1 évtől több jár, min 5... Felvegyverkezve inkább 10... 1 évre az a baj nem szoktak leultetn, általában 2 évre felfuggesztik, tekintettel arra hogy marhára tele vannak a börtönök. A bírság leulese sem annyi hogy nem fizetsz aztán mész a boribe, vonják a fizudbol, ha nincs de ingadlanod van megy rá a zalog záradék stb
2019. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fel hitelt amennyit csak lehet a semmire, költsd el, ne fizesd vissza. Bár ez lehet hülye ötlet, nem tudom leülhető-e vagy örökre tartozni fogsz. És ha elmennél egy hétre luxusszállodába aztán nem fizetnél? Van ahol csak 10% előleget kérnek. Mindenképp olyat találnék ki amivel legalább jól is érzem magam. Végső esetben étteremben kajalnék 50E-ért vagy nem tudom. Vacak bűnöző lennék. Leginkább bankoktól lenne kedvem lopni. Szerintem figyelj ki kisebb fiókokat és próbálj meg elbújni zárás utánig, aztán... aztán nem tudom. Valahol tartják a zsét. Csak bezárják és mindenki hazamegy, kisebb fiókokban nem marad őr sem. Jó csak pár milla, de jól jön az mikor szabadulsz. Olyat ne csinálj amivel ijesztgetsz másokat. Legyen egy nagyon kockázatos terved, ha lebuksz bezárnak, ha mégis sikerül legalább nyertél valamit vele. És igazad van, a börtön sokkal jobb mint egy szálló, vagy mint egy kórházi szoba, vagy mint egy kollégium, vagy mint egy tömegközlekedési eszköz, vagy mint egy körzeti rendelő, vagy mint egy katonai tábor.
2019. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy téglát azt beb_aszod a Vámház körút 9. ékszerüzlet kirakatát éjszaka, aztán bemész, felveszed a téglát és mosolyogva megvárod a rendőröket, garantált a siker.
2019. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minek akarod, hogy lecsukjanak?!
2019. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is forintosítható bűncselekményben gondolkodj, így szinte napra pontosan ki tudod számolni a büntit. A luxusszálloda jó ötlet. Bulizol egy jót a sitt előtt.
2019. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!