Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszi rossz néven a...

Miért veszi rossz néven a férfi, ha kövérnek nevezem?

Figyelt kérdés
Már beszélgetünk, találkozgatunk egy ideje és egy téma kapcsán kicsúszott a számon, hogy végülis Ő is kövér. Amire jól megsértődött. Felnőtt ember miért akarja letagadni, amit nem lehet. Tényleg az.
2019. márc. 28. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eltudom képzelni, hogy te hogy reagálnál nōként, rád tennének valami tapintatlan “ōszinte” jelzōt...

Pl. ha valaki föltétlenül megjegyezné, hogy micsoda ragya van a képeden ma reggel, akkor nálad is kiverné a biztosítékot, pedig mi van, csak ōszinte volt, minek tagadni? Nem ismerlek természetesen, csak egy példa volt. Senkinek sem kellemes az ilyen helyzet, ilyen beszólások, akkor sem ha igazak.

2019. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A legtobb ember nem tudja elfogadni magát.

En is megszivtam mar ilyennel.


Exemnek egy haverja speciel irto "kemeny csávo" nagypofáju, vezető statuszban van melohelyen, vaganykodik a szazezres dolgaival, pl gokart, hajo, de ezeket haverokkal egyutt hasznalja, de poenos röhögő jofej is egyben, akivel lehet marhulni, ökörködni, társasági ember, mindig jön sátorozni grillezni stb



Egyszer nem is tudom minek a kapcsán, de valami olyasmit emlitettem neki hogy kis sörpocak az latszik, de csak ugy viccből mert pl gyakorta latok a neten is olyan vicces kepeket hogy a terhes no a parja mellett all, nő hasán a felirat, hogy baby, pasi hasan, beer, van mikor kisgyerek is ott, neki a hasán, hogy gyülölcsle.

Alapvetoen azt hittem a sörpocakbol mindenki viccet csinal, plane hogy a srac egy laza "kemeny" srac, de...!


Vérig sértődött!!! Ezek után engem kiutalt a társaságbol, beszologatott a melleimre, kirögöhögött, ha valamiben bénàztam, az exszel kibeszélt, tiszteletlen lett velem, stb

Az ex kezdte ugx erezni mivel ez a srac "vitte a bandát", mintha en nem tudnék beilleszkedni az ő haveri körebe.

2019. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*de tanultam ebből. A köver kolleganőmmel már inkabb együtt chipszeztem, igazi lelki baratnők lettunk, annak ellenerr h ő elhizott, en meg nadszál. Nem alakult ki semmi negtiv
2019. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert ez egy sértő jelző.

Kb.olyan,mint ha lehülyézted volna

2019. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!