Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek van valamije és villog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van valamije és villog vele, gyakorlatilag jobban vonzza a nőket?

Figyelt kérdés

Rengetegszer észrevettem a posztok alatt is tételezzük fel,hogy lő a kocsijáról egy fényképet mikor benne ül pl. Meg jó helyekről posztol képeket , és teszi ki a közösségi fórumokra.

Nem értem, az ilyen embernek kb minden ujjára jut egy nő kb, rongynak használják őket szinte, egyiket dobja és már is ott a másik.. Nők meg eszik a hülyeségüket sajnos. (Tisztelet a kivételnek persze!).



2019. jan. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van két index lámpám és néha villogok velük. :D
2019. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ég kék?
2019. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tárgyi értelemben de így van. Nekem egész izgalmas életem volt,dok minden történt velem. De nem sorolom. A lényeg,hogy senkire sincs ráírva semmi sem. Lehetsz te milliomos,okos,tehetséges....valahogy le kell kommunikálni.
2019. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ja és ha nincs mire akkor meg haknizni kell, vetíteni a sikeres, menő alfát. Azzal se mész sokra, ha vannak dolgok amire büszke lehetsz, de nem kommunikálod le. Hiába parkol egy Bugatti a garázsba, ha nem tud róla senki, ellenben a másik aki a 25 éves BMW-ben pózol az instán azt sikeresnek, de legalábbis sikeresebbnek ítélik. Ha nem vágsz fel, akkor az a szemükben olyan, mint ha nem is lenne mire. Nyaralni voltál valahol a Távol-Keleten, mit ér az, ha nincs fent instán, facen? Diploma, karrier, emberi értékek, humor semmit nem ér, ha nem tolod egyből az arcukba. A pózereket szeretik, erre izgulnak, lehetsz te egy suttyó, proli is, de legyen nagypofád, játszd a keményet, aki jobb minden más férfinál. Ez a nők lepontozzák majd, de ez az igazság, csak ők úgy szokták ezt mondani röviden, hogy a tökös, magabiztos csávókra gerjednek. Ha esetleg megtudják az akármilyen értékeidet is, akkor sem leszel vonzó, teszem azt egy Mark Zuckerberg figura, hiába milliárdos, lesznek rá vevők a pénz miatt, de nem fognak a habitusára izgulni, most tekintsünk el a külsőtől, mert egész egyszerűen nem sugárzik belőle, hogy ő milyen sikeres, k**rva nagy ember, nincs akkora arca, mint egy Berkinek mondjuk. A kémia a felszínre épül, az ad el.
2019. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valakinek van valamije az mindig vonzó. Felépített, elért valamit, ez pedig azt jelenti, hogy vannak értékes tulajdonságai és nem lusta. Viszont a villogás nálam kizáró ok. Baromira taszítanak az ilyen pasik. Igazából a 0-ra szoktam rombolni az önbecsülésüket ha megpróbálnak fölszedni.

Őket egyébként a nők is ugyan úgy kihasználják, csak szerintem nem elég intelligensek ahhoz, hogy ezt észrevegyék. A csajnak is csak addig jó, amíg fuvarozza a kis fenekét az autóval vagy vesz neki valami drága fuxot. De maga a pasi kicsit se érdekli őket.

2019. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. erről a magamutogatásról szól a cigányok élete is, ők ebben vérprofik. Ha már van egy kamus Devergo trikója, akkor arra feszít mindenhol. Nagy hang, nagy pofa, hátha bejön.
2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Viszont a villogás nálam kizáró ok. Baromira taszítanak az ilyen pasik. " -jó egy bizonyos szint fölött már lehet, csak egy férfi már általában azt a férfitársát is pózernek tekinti, aki nektek a tökös, bejövős szint még/már.

Röviden az elméletem

női szexuális vonzalom (nem racionális gondolkodás, hanem a biológiai működésük felszínes ismeret alapján) ugyanazt az átlag kinézetű férfit tekintve:

1, magabiztos, laza, extrovertált -> sikeres ember az életben, elégedett magával, erős jellem, másokkal is nagyon jól kijön látszatra ->vonzódás

2, szerény, átlagos viselkedés, introvertált, vagy legalábbis (először) csendes ->sikertelen ember, igazi lúzer -> nem vonzó


Lehetsz akármilyen sikeres jó férfi, ha a 2-es típus sugárzik belőled nem vonzódnak hozzád szexuálisan (annyira).

2019. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!