Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most megölöm magam, akkor...

Ha most megölöm magam, akkor jobb lesz nekem és megszabadulok mindentől?

Figyelt kérdés
Mindenki bánt és ellenségesen áll hozzám és én ezt már nem tudom elviselni . 23 /L

2019. márc. 29. 08:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha meg akarnál halni,akkor már megtetted volna,és nem halogatnád. Ennyi erőből változtathatnál.
2019. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Tim Ravel ***** válasza:
45%
Sziasztok , egy ismerősöm 1 hete halt meg , öngyilkos lett( sajnos sajnos) , ! Én azt mondom , hogy ne add fel , mert ez a te életed !!!! Soha ne add fel , mert te kemény vagy, itt a helyed a világban , túl leszel ezen amiben most vagy , es szép életed lesz , hosszú es szép ! Pár év múlva eszedbe jut majd , hogy most mire keszultel es azt fogod gondolni , hogy mennyi minden jo ról lemaradtal volna ha akkor megteszed! Lesz szép gyereked is családod idővel ! Szóval kemény vagy es túl leszel ezen, élni fogsz , mutasd meg magadnak * hogy igenis at tudsz lendulni ezen is , mert franko csajszi vagy! Meg ezután jön az életed legszebb része ! Ne add fel , csak lazán ! Szia mia
2019. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%
A probléma megoldódik, de csak számodra. Neked már onnantól mindegy, de másoknak is?
2019. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azóta ugyanitt tartok🤷🏼‍♀️


25/n

2021. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
XD
2021. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!