Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandó hiányérzetem van....

Állandó hiányérzetem van. Valami nem jó. Valami hiányzik. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az alsó fiókodban van.
2019. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
2019. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szexuális izgalom? A mély szeretet?
2019. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés információ. Esetleg több részletet is megosztasz?
2019. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni róla?
2019. márc. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először elkezdtem felírni, hogy naponta hány percet vagyok igazán boldog, és nagyon elkeserítő lett az eredmény.

Erre aztán telepakoltam a napjaimat programokkal. Annak ellenére, hogy ezek kitöltötték a napjaimat és még szerettem is ezeket a dolgokat csinálni, folyamatosan azt éreztem, hogy valami nem jó; valami hiányzik, de nem tudtam, hogy mi lehet az.


Eddigre úgy alakult az életem is, hogy akikben megbíztam, azokban már nem tudok megbízni, vagy pedig ők már nincsenek a közelemben. Így kb nincs kivel beszélgetnem.

És arra gondoltam, hogy ebből fakadhat a hiányérzetem.


Most nem akarok mindenáron barátokat keríteni. Úgy gondolom most egyedül kéne helytállnom. Hogy egyedül is tudjak boldog lenni. Ne pedig mástól várjam, hogy boldoggá tegyen.


Csak... a kivitelezéssel gondok vannak.


Ezek az alapinfók. Ha valakinek van ötlete, vagy kedve beszélgetni. Írhat privátot is, vagy ide kintre is.

2019. márc. 31. 09:47
 8/8 anonim válasza:

Ugyanezt csináltam kb. egy évvel ezelőtt én is. Már fél lábbal kifelé álltam az addigi baráti társaságomból, és görcsösen próbáltam megtartani, vagy újat szerezni, utóbbit leginkább szabadidős programok és bulik keretében. Azon kívül, hogy majdnem rászoktam az ivásra, a világon semmit nem értem el vele..


Nem tudom, mennyi idős vagy, nekem idén lesz aktuális elköltöznöm otthonról. Szóval ez is, meg a fenti állapot is arrafelé terelt, hogy munkával foglaljam le magam. Mostanra ott tartok, hogy a hétvégéken buli utáni délig alvás helyett reggel 8-tól este 6-7-ig dolgozom itthon. Elhiszem, hogy ez elég vacakul hangzik, mert olyan, mintha munkamániássá váltam volna és ebbe fojtanám az elégedetlenségem. De azon túl, hogy valóban időm sincs a hiányérzetre, annyi pluszt meg ad is, hogy jó érzés, mikor maximálisan elégedett visszajelzést kapok az ügyfeleimtől. Nekem ez volt a megoldás az egyedül is elégedettnek lenni célra.


Ettől függetlenül a hiányérzet megmaradó része (nekem is maradt, nem tagadom) igenis az egyedüllétből fakad, mert az ellen nincs mit tenni, hogy az ember alapvetően társas lény. De azt át tudom érezni, hogy bele lehet fáradni az erőltetett ismerkedésbe, főleg párkeresésbe..


25/F

2019. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!