Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megesett már ilyesmi veled...

Megesett már ilyesmi veled vagy az osztálytársaddal?

Figyelt kérdés

Valamilyen verekedésben, kisebb összekapásban láttál olyat, amiben vki a másik hajából kitépett? Milyen helyzetben történt, veled vagy mással? (Kor és nem is érdekel). Mennyire tépte ki?

Tudsz ilyenről?



2019. ápr. 2. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még általános. 8-ik. Valahogy mi ketten nem jöttünk ki, kölcsönösen nem szívleltük egymást. Két lány. Pechemre ő elkapta a hajam, én viszont a fejét vertem a falba. Viszont ahogy ő elkapta a hajam, olyan rendellenes szögbe kényszerítette vele a nyakam, hogy fel kellett adnom. (Sebaj, pár nappal később ököllel adtam neki egy cuki monoklit. ^^) Egy fél marék a kezében maradt. A másik felét én fésültem le a fejem tetejéről utána. A vicces az, hogy azóta is baromi sok hajam van, meg még mindig sűrűsödik, pedig eltelt 15 év. :D

Viszont elég bizarr érzés volt, mikor egy jó maroknyi hajamtól búcsúztam el, tövestől. Érdekes különben, hogy nem fáj. (A nyakam viszont fájt.)


Ja, meg egyszer annyira ki voltam bukva idegileg, hogy egy egész tincset kitéptem a halántékom mellől... (belelógott a szemembe és elég rossz a stressz-kezelésem. :D)


Hajat elég könnyű ám kitépni.

2019. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!