Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek megesett, hogy valakit...

Veletek megesett, hogy valakit érzelmileg túlterheltetek vagy titeket terheltek túl?

Figyelt kérdés

Arra az esetre gondolok, amikor valaki a másiknak "visszataszítóan" sokká válik, mert magától nem érzékeli, hogy hol vannak a határok, gőzerővel közeledik a másik félhez és az eredmény, hogy a másik fél besokal tőle.


Az "Igen"/"Nem" válaszok mellett le tudnátok kérlek írni, hogy mi történt és mi volt a pont, ahol érdemes lett volna a folyamatot megállítani, illetve, hogy utána végérvényes maradt e az illetővel az ellenszenv? (elég nagy vonalakban :) )


Előre is köszönöm!!!!!



2018. szept. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Az okoskodást nem szeretem. Lehet valaki intelligens, de mikor mindig mindent jobban tud, az fárasztó.
2018. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! <3
2018. szept. 26. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, volt már ilyen. Volt egy ismerősöm aki minden lelki baját rámzúdította a legapróbb részletességgel, a szerelmi életét stb. Mindem alkalommal csak őt hallgattam, de arra valahogy sosem volt ideje, hogy engem is meghallgasson. Nagyon sokat drámázott, csak a lelki szemetesládája voltam.... Így megritkítottam vele a kontaktot...
2018. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az is megvolt, amit az előttem válaszoló írt. Ez egy egyoldalú barátság volt, amikor én meghallgattam minden búját-baját, de ő az én dolgaimra már annyira nem volt kíváncsi. Az illető egy volt kolléganőm, aki hihetetlen érzékkel szúrta ki magának párkapcsolati céllal a legnagyobb taplókat, aki meg normális volt, azt elhajtotta. Fullra járatta az önsorsrontást, tényleg. Utána meg a vállamon bőgött. Ez elment egy ideig, de végül egyszerre éreztem őt soknak és kevésnek.

Az igazi visszataszítóan sok egy férfi barátom volt, akivel a csajjal ellentétben jókat dumáltunk, de nyomulni kezdett. Kötődtem hozzá, mégis szinte undort éreztem iránta, mert túl sokat akart, olyan volt, mintha le akarna szívni, ezt energetikailag értem.

2018. szept. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dettó, amit az utolsó kettő leírt.

Önsorsrontó barátnő, forgatókönyvszerűen tudtam mikor mi fog már következni. A végére odáig jutottunk, hogy rám írt "mizu?", leírtam (bármit írhattam) küldött "yes" jelet. Aztán ontani kezdte magából a dolgot. A végén már olyan volt, mintha magában beszélne, már én sem reagáltam rá, mert bármit írhattam, úgyis elkövette újra a hibát. És mindig ugyanaz a típus, rosszfiú VÉLETLENÜL, ő nem tehet róla, neki ez a szenvedélyes szerelem. Hát enyhe ellenszenv maradt, pár dolga hiányzik, tudott aranyos is lenni. De az állandó panaszkodása, szinte versengett, hogy neki mennyire rossz, neki a legrosszabb a világon...na ez nem hiányzik.


A pont akkor jött el, amikor nagyon magam alatt voltam és nem érdekelte, plusz arról kezdett nyafogni, hogy valami ember, akit egyszer látott, meghalt. És hogy most már átérzi az én gyászomat is. :O Én családtagot vesztettem el.


Mondjuk egy időben én is nagyon rá tudtam terhelni az emberekre a bajom. Viszont cserébe komplett lelki szemetesládaként funckionáltam akár hajnalig.

2018. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!
2018. szept. 27. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokszor van ilyen főleg idősebbekkel kapcsolatban. Rendkívül jó hallgató vagyok (amikor szóhoz jutok, válaszolok). Nem tudom azt mondani, hogy "Elég, pofa be!", inkább hallgatok. Na ezek után kész tudok lenni. Tudom, az én hibám.
2018. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanez van sokszor nálam is. Ha valaki túlon túl sokat fecseg például, én sem merek vagy tudok rászólni :/
2018. szept. 28. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!