Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok olyan valós, megesett...

Tudnátok olyan valós, megesett történeteket írni (akár magatokról), amikor a munkavállaló olyan kegyetlen bosszút állt a munkáltatóján (akár fizikai terrorral), hogy utána az kegyelemért könyörgött, vagy maradandóan megtört?

Figyelt kérdés

#munkahely #fájdalom #munkáltató #bosszú #megtorlás #fogat fogért #mammurapi #már semmi sem számít
2017. aug. 8. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem legjobb bosszú a továbblépés.
2017. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Pont ilyet nem. De engem egyszer a végletekig kiidegelt a főnököm a köcsögségeivel, mire felmondtam. De mivel ritka szakember vagyok, nélkülem leállt a a termelés a gyárban.

Jött is könyörögve, fűt-fát ígért, én meg elhajtottam a csába. A kisvállalat pedig becsődölt. A főnök agyvérzést kapott, amit cseppet se sajnáltam. Pont azt kapta, amit megérdemelt.

2017. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Én csak olyanról tudok, hogy X ember dolgozott egy helyen, és a főnöke Y ember meg kirúgta.


És mit hoz a sors Y ember utána valamikor elpatkolt.

2017. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak olyanról tudok, akit kirúgtak, csak éppen az új cégénél HR-es lett, és az összes jó embert elhozta az előző cégtől. :)
2017. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Vėleményem szerint, minden főnökben benne van a büszkeség, hogy ő nem alázkodik meg egy dolgozó előtt sem. Nem hinném, hogy sok olyan történet lenne, amiben könyörgést lehetne tapasztalni. Ha lenne alkalmam, azért végighallgatnék egy ilyet. :)
2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Nem hinném, hogy sok olyan történet lenne, amiben könyörgést lehetne tapasztalni."


#2-es válaszoló nyomán veszem a bátorságot, és ezt szó szerint értelmezem. Nem pedig átv. értelemben, ahogy az érződik a válaszodból.


Magyarán - egyébként kézenfekvő -, hogy nem lesz sok ilyen, DE VAN!

Hiszek benne.


S abban is hiszek, hogy azok a kevés munkáltatói szenvedések, amik megtörténhettek, bár ritkák, de olyan fájdalmasak, kínlódok voltak, hogy számtalan munkavállalói szenvedést kitettek, semlegesítettek.


Amúgy meg, minek kell ilyen erősen pesszimistának lenni?!

2017. aug. 8. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Autó ipari cégnél voltam raktáros . Ott hagytam a hülye és bunko főnököm miatt és kénytelen volt be állni raktárosnak mert nincs annyi emberük már
2017. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Óóóó!


Tehát a főnökből egy büdös csicska lett, és ami a betetőző poén : A főnök úgy lett csicska, hogy saját magát csicskáztatta be.

:D


Háááát.... oké, leírva jobban hangzik, mint amennyire józan ésszel gondolom, hogy szenvedett tőle.


De azért a mai napon ennek is örülni kell!

Meg kell becsülni a kicsit is.

Mert lesz ez még rosszabb is.

2017. aug. 9. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Èn egy biztonsági cégnek dolgoztam, nem fizettek ki rendesen,sőt ,amikor a fizetésemért rohangáltam,vègül megfenyegettek,hogy megveretnek( nagydarab kopasz fickók) Kiszúrtam velük kemènyen,ès jólesett!!!Kromofág a kocsikra, Kaka a bejárati ajtóra.Légpuskával fenèkbe lőttem a volt főnököm, ès az irodát teleraktam csótánnyal, fűszerezèskèp az APEHOT is rájuk küldtem, s 3 évvel később találkoztam a volt főnökömmel, de hozzám sem szólt, elégedett voltam a művemmel!!! :):):)
2017. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
..ja és nagyon megtört volt a főnököm, elhagyta a felesége, elintéztem, aljas módszerrel, mert csúnyán megalázott a kollégáim előtt, sajnos minden békát nem nyelhet az ember, különben begolyózol,néha jólesik a bosszú, főleg ha tudod, hogy igazad volt, ès elbántak veled, megnyugtatja az ember lelkét, de azért senkit sem kell megölni, mert abból már nem tanul a főnök!
2017. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!