Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsony lennék? L

Laura2.1 kérdése:

Alacsony lennék? L

Figyelt kérdés
kb olyan 170 és 166 cm között vagyok ez nagyon kicsi? nem akarok átlagos magasságú sem lenni mert az olyan snassz viszont kicsi sem utálom ha fel kell néznem valakire:((

2019. ápr. 7. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%
160 cm-es lányként még én se vagyok alacsony, nem hogy te..
2019. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lanyoknal ez nekem magas.
2019. ápr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Kb 165 centi az átlagmagasság nőknél, ne rinyálj.
2019. ápr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

" Kb 165 centi az átlagmagasság nőknél, ne rinyálj."


Se.

Kb. 160-164 az átlag.

2019. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
"kedves" 10-es, mi annyira furcsa azon, hogy nem szeretem, ha fel kell néznem valakire? Fizikailag teljesen lehetséges, ha az illető magasabb nálam és még annál is idegesítőbb. Ha én IQ-nuku vagyok akkor te még nálam is debilebb vagy az egetrengető szövegértéseddel.
2019. ápr. 8. 12:59
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy """felnézel""" valakire, aki magasabb! De ebben mi a franc van??? 170 centisen nagyon kicsike vagy, gratulálok! Kezet foghatsz azzal a kisfiúval, aki kiírta gyakorira, hogy 182 centivel alacsony-e.

De még mindig nem értem mi ebben a kivetnivaló, hogy valaki, aki magasabb, """felnézel rá"""? Ha a magasabb ül és te állsz, akkor meg ő fog """felnézni rád""". De ez milyen hülyeség már komolyan??? Biztos ekkora aggyal idegsebész akarsz lenni (közismertebb, idióták által terjesztett nevén ""agysebész""). Veletek csak így lehet beszélni, a szátokba szarni, csak úgy értetitek meg, hogy a magasság az egy harmincadrangú-dolog! Túl van lihegve kis hercegnő! Kapj már észhez! Te sem az eszedből fogsz megélni most látom!

2019. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem tetszik, hogy fel kell nézned valakire, aki magasabb nálad? Mi van?:DDDD Ne haragudj, de te nagyon hülye, full kretén vagy!XDDD Menj akkor ilizarov-féle műtétre, ahol érzéstelenítő nélkül gyönyörűen 20 centit is fogsz tudni nőni! Legalább akkor nem kell felnézned senkire, de akkor ne is ülj le vagy feküdj le sohaXDDD Mert akkor fel kell nézned másokra! Full kreténXDDD Neked valami pszichés bajod van!
2019. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

"Ha én IQ-nuku vagyok akkor te még nálam is debilebb vagy az egetrengető szövegértéseddel."


Kiscicám! Értettem mit írtál, nem volt a baj a szövegértéssel, csak azt nem vágom, hogy mégis mi a franc játszódik le "felnézéskor" néha a csökött agyadban!

2019. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem aranyos ha egy lány kisebb és különben is nem fog annak számítani hogy milyen alacsony vagy aki szívből szeret.


18/F

2019. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
17-es oké túl van kapva jó belátom de nem kéne dobálózni ilyen súlyú szavakkal mint hogy "pszichés bajod van" meg hasonlók. Sose tudhatod, ha tényleg van;)
2019. ápr. 8. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!