Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha alacsony vagyok és sovány...

Ha alacsony vagyok és sovány akkor inkább a császárra lennék esélyes?

Figyelt kérdés
Nem várok még babát, de állandoan kapok ilyen beszolásokat, hogy hizzak meg, mert egy gyereket se tudnék megszülni. Igazábol csak érdeklődés szinten foglalkoztat s téma, mert ugysem marad bent :D De azért a császár talàn rosszabb, gyogyulási idő stb. Viszint talán hamarabb tullennék rajta tervezett császárral. Laikusan ezekben sem vagyok biztos. 150 cm/ 38 kg vagyok. 41 az átlag ugymond normal sulyom amugy. Nem vagyok egy csonti sem, bár zsur sincs rajtam. Érdekelnének tapasztalatok!

2017. júl. 9. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első fiamat 152 cm magasságommal és 54 kilóval szültem. Az eredeti súlyom 47 kiló. Az ikrekkel is 58 kiló voltam de visszafogytam újra 45-47 kilóra. Mindhárom gyermekemet simán szültem.

Amikor olyan hülyeséget mondanak, hogy az alacsony, sovány nők csak császárral szülhetnek, akkor gondolj a sok kis kínai, japán, Thai nőkre. Alacsonyak, soványak, és elhiheted nem mindenki császáros..

2017. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok! És köszönöm, ez jò példa, nem jutott még eszembe. :) Anyukàm már probált megnyugtatni, hogy a nagynénje hasonlo testaljattal anno 9 gyereket szült meg természetes úton. :)
2017. júl. 9. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyu 150párcenti általában 50kg-mal lett terhes.2 sima és 1 császáros szülése volt.A császár nem a testalkata miatt volt,előre esett a köldökzsinór
2017. júl. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát igen, csak a kínaiaknál minden bizonnyal az apuka is kicsi így nem lehet nagy babára számítani...

szerintem általánosságban nincs automatikus császár ilyenkor, de azárt nézik az anyai és a baba adottságait, pl. elég széles csípő (most nem ránézésre értem, hanem amennyire műszerel ezt lehet látni), stb. De igen, közvetve ez lehet indok. (a súly nem érdekes. inkább a magasság vonzza magával azt, hogy máshol is kisebb az anyuka)

2017. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!