Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Masokat is erzekenyen erintene...

Masokat is erzekenyen erintenek az ilyen “viccek”?

Figyelt kérdés
Mostanaban halt meg az a szemely, akit a legjobban szerettem eletemben, es termeszetesen nagyon megviselt... Azota szinte borsodzik a hatam a hamvasztasos/halalrol szolo viccekrol, egyszeruen nem fogom fel, hogy ezek kit tudnak szorakoztatni. Az instagramon egy heten vagy ot ilyet latok az explore page-en, de meg a teveben is elkaptam egy ilyen viccet. Nem vagyok buvalb*szott, meg nyilvanvaloan most erzekenyebb vagyok erre a temara, de szerintem ez teljesen morbid. Es nem a lightos “de jo lenne meghalni” elszolasokra gondolok, hanem: [link]
2019. ápr. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem semmi se érint érzékenyen, de szerintem teljesen érthető a reakciód a történtek fényében. Őszinte részvétem! Kitartást kívánok.
2019. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Apukámat is hamvasztották egy jó tíz éve, akkor biztos érzékenyen érintett volna, mostanra újra tudok nevetni az ilyeneken, szeretem a sötét humort.

Sajnos a halál is az életünk része, ebből adódóan, jó vicctéma. Nyilván nem annak, aki éppen gyászol. Amíg nem személyesen neked címeznek ilyen poént, nem értem, miért veszed magadra, ne foglalkozz vele.

2019. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A vicc (pontosabban szólva a humor) nagyon sok esetben egyfajta szembenézés azzal, amivel másképp nem lehet, vagy nem szoktunk.


Megértem, hogy pillanatnyilag nehezen dolgozod fel az ilyesmit, de sajnos az élet része a fekete humor.

2019. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A viccek nem személy szerint ellened, a halottak ellen, vagy bárki ellen szólnak. Én pl szeretem a kisbabákat, de az ilyen vicceket is:

Mi a különbség a borsó és a kisbabák között? Az, hogy a borsót nem lehet lehányni vasvillával a teherautóról.:)

2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, teljesen tisztaba vagyok vele, csak tudat alatt kavar fel nyilvanvalo okokbol. Szerencsetlen helyzet. Koszonom a valaszokat, felpontoztam mindenkit
2019. ápr. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!