Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 25 éves kor miben lesz...

A 25 éves kor miben lesz másabb mint a 20?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen szinte még tini voltam, mindenféle kicsapongással. 25 évesen már sokkal nyugodtabb, visszafogottabb emberré váltam aki már inkább nevezhető felnőttnek.
2019. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztaltabb leszel. Ha jól csinálod önállóbb is. A tested végleg befejezte már a fejlődést és elkezd lassúlni az anyagcseréd, ami miatt megjelennek az extra kilók, ha nem figyelsz oda a táplálkozásodra és a heti legalább 2 aktív mozgásodra. Fizikailag a legerősebb ebben az időszakban leszel. 20-25 éves korod között legaktívabb szexuálisan.

Könnyen lehet ismerkedni ebben a korban, mert kötetlenebb és energikusabb a test és az elme is.


25 évesen várhatóan vagy már egyetemet végzett lehetsz, 1-2 év munkatapasztalattal, vagy legalább alapszintű tudással rendelkező szakmunkás leszel, nagy tapasztalattal, tehát elkezdheted a komolyabb életedet.

2019. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én semmit nem változtam ugyanolyan vagyok mint egy tini és szűz is vagyok
2019. ápr. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, nekem is csak kis mértékben változott a felfogásom 20 éves korom óta.


25/F

2019. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Azért azzal nem büszkélkednék, hogy ugyan olyan vagyok, mint egy tini. Mert ez azt jelenti, hogy 7 évet az életedből úgy éltél le, hogy nem értél el semmit sem.


A szüzességed frusztrációja meg arra vezethető vissza, hogy nem ismerkedsz. Le kéne rakni a tabletet és közésségbe járni.

2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt büszkélkedésről??
2019. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem változtam semmit 20 éves korom óta. Továbbra sem akarok semmit az élettől. Nincsenek barátaim, nem járok sehova, nem beszélek emberekkel, nem ismerkedem lányokkal. Nem akarok családot sem alapítani. Nem akarok dolgozni, nem érdekel a karrierépítés, nem érdekelnek az anyagi javak sem. Napról napra vegetálok.
2019. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!