Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen helyzethez vonaton?

Figyelt kérdés

Gipszben van a lábam, muszáj vele utaznom, ilyenkor, hogy teljesen ne dagadjon fel, fel szoktam rakni a szembe ülésre a gipszes lábamat.

Erre jött egy nő, hogy merészelem ezt, gusztustalan, és nem fogja a lábamat szaglászni egész úton. Hiába mondtam, hogy nem látja, hogy gipszben vagyok...



2019. ápr. 10. 13:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a láthatóan sérült lábamba rúgtak bele. Én már nem csodálkozom semmin.

Ahogy írták előttem, zavarni engem is zavarna, de mivel tudom milyen rossz sérült lábbal közlekedni, így megértő lennék.

2019. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, ki vagyok akadva, ha látják vkin, hogy gipszben van, akkor igen lehetnének megértőek....
2019. ápr. 10. 15:00
 13/22 anonim ***** válasza:
69%

1: ha én rakom oda a lábam, megkérdezem, hogy felrakhatom-e, mert orvosilag indokolt és szükséges a gyógyuláshoz.


2: ha én ott ülök és oda jön, akkor elmondhatja a véleményét, de ha nem tetszik neki, miért ül oda?


Ha 20 cm-vel leljebb van, ugyan úgy kell szagolnia. Szimplán csak ízlés kérdése ez.


Ha felrakom a lábam a vonaton, sosem natúr szoktam, vagy leveszem a cipőm, vagy alá rakok egy zacskót, vagy egy újságot, hogy ne legyen koszos. Az egyetlen, akinek valóban joga van beszólni ezért, az a kaller és nem a másik utas.


De vonaton vannak acrok. Nincs másik ülőhely de a cuccát nem rakná odébb, hogy le lehssen ülni, ha ezek sokkal bunkóbbak, mint aki orvosilag korlátozott a gipsz miatt és azért foglal +1 helyet.


Szerintem emberséges viselkedés az, hogy hagyják ilyenkor, hogy a beteg hadd rakja fel. De ha őt iritálja, akkor joga van beszólni ezért, csak neked meg nem kell vele törődni.


A bringa tárolót is mindig elfoglalják az 1-2 megállót utazók, kallert kell hívni, hogy a bringát és a babakocsit le lehessen rakni. Szánalmas. De ezek az emberek :) Ők csak plebsz, nem kell velük egy fedél alatt lakni.

2019. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ő gusztustalannak tartja. Te szenvedsz, ha nem tudod felrakni. Megmondod neki, hogy nem szívesen rakod fel, hogy mást zavarjon, de ha leveszed, akkor fáj és zsibbad, ami és a gyógyulást tartod szem előtt, hogy minél gyorsabban megoldódjon ez a kellemetlen helyzet.


Megérted a másik gondját, attól még nem kell elfogadni a követeléseit. :)

2019. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bunkóság. Én is voltam ilyen helyzetben, nekem mondjuk nem szólt érte senki.
2019. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Halberstadti kocsin utaztál? A 4-es üléshez könnyen hozzáfértél, elfértél?
2019. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Te vidékiként sosem fogod megérteni miért bunkoság...
2019. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Te meg tapló pestiként nem fogod megérteni azt a szót, hogy emberség. (amúgy én is pesti vagyok, de ilyenkor azért szégyellem)
2019. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 ne alacsonyodj le a szintjére, mert a rutinjával legyőz fikázásban. :)
2019. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha nőről van szó, akkor elfogadom a helyzete, ha hapsiról, akkor nem szólok, nem kekeckedek, de nem ülök a közelébe.
2019. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!