Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit szólnátok (nagy) szülőként...

Mit szólnátok (nagy) szülőként a következő helyzethez?

Figyelt kérdés
A 6. od éves orvosis egyetemista fiú hazaállítana azzal, hogy gyereke lesz? A menyasszonyával 7 éve együtt van, a menyasszonya dolgozik, ő viszont még nem.
2014. máj. 10. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Te ismered kérdező a fiatalokat....Ha a menyasszony dolgozik valószínü valamire alapoznak.Remélhetőleg nem a te nyakadra csinálják a gyereket. Mindenképp örülnék az unokámnak, persze ha a szülei felelőtlenek ez kissé aggasztana. De a picit az szeretettel venném körül, neki nincs semmi vétke
2014. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából én vagyok a lány. Egyébként teljesen komolyan gondolnánk, mint ahogyan az eljegyzés sem hiába volt. Természetesen nem mennénk a szülők nyakára, a mi gyerekünket mi nevelnénk fel.


Még semmi nem biztos, csak kíváncsi voltam a reakciójára néhány idősebb korúnak.


Egyébként védekeztünk és még nem akartunk gyereket, csak jövőben, de ha jönne szívesen fogadnánk.

2014. máj. 10. 21:56
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyébként én befejeztem a tanulmányaimat még egy disszertáció védésem van (MA).



A párom családja elég vallásos, folyton kérdezik, mikor lesz az esküvő, kicsit így borulna az a bizonyos "sorrend".

2014. máj. 10. 21:58
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Örömömben sírva fakadnék rögtön :)

Támogatnám őket, amiben csak tudnám.


Ez az élet rendje, hogy a fiatalok összeházasodnak, gyerekük lesz, és ez a boldogság :)

2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Két fiam van...igaz még nem egyetemisták:)

Támogatnám őket, fontos lenne a suli befejezése, gyakorlat, stb

Persze jó lenne ha betartanák a sorrendet:)

2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én repesnék a boldogságtól. Sajnos 20 évesen, egyetemistaként ők a terhességmegszakítás mellett döntöttek, pedig most lenne egy 20 éves unokám, így csak egy 6 éves van.
2014. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nyelnék nagyot, és vennék egy kiságyat:D Erre most mit lehet mondani?:D
2014. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha a baba útban van, akkor csak egyetlen dolgot lehet tenni: gratulálni.

Miért ne lehetne gyerekük, ha már 7 éve együtt vannak? Meddig várjanak még? Amíg a fiú főorvos lesz egy magánklinikán? Persze, nem lesz könnyű anyagilag, az tény. Az egyetemista fiúnak szüksége lesz valószínűleg egy mellékállásra, ha nincsen spórolt pénzük a menyasszonnyal. Abból indulok ki, hogy nincsen, ha a menyasszony tartja el - évek óta - az egyetemista barátját. Meg kell húzni a nadrágszíjat.

De ahogy nagyapám mondta mindig: "olyan még sohasem volt, hogy valahogy ne lett volna". (Sajnos, a szüleim későn házasodtak, és a nagyszüleim korán meghaltak, így nem ismerhettem meg őket személyesen. De kár, hogy nem előbb születtem!)

Sok boldogságot kívánok a párnak, jó terhességet, és egy gyönyörű babát!!!

2014. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Szia, én vagyok, a "nyolcaska". Most látom a köztes válaszodból, hogy te, a kérdező a lány vagy, a terhes lány.


Éppen ezért, a válaszomat (8) teljesen változatlanul hagyom, cenzúra nélkül. Puszillak. 45N

2014. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Besegítenék a nevelésébe, mert a karrierépítés miatt kell a fiataloknak a segítség. Az enyémet is vállalta anyósom egy évre, hogy hamarabb vissza tudjak menni dolgozni, és ne kelljen bölcsibe adni. Mindenki jól járt.
2014. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!