Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez a helyzethez? 16/F

Figyelt kérdés

Elhívtam a haverjaimat (fiúk) moziba, mivel vagy nem érdekli őket a film, vagy nincsenek otthon, ezért mindössze egy srác (mostantól srác#1) mondott igent a meghívásra.


Nekem ez bőven elég, mert én most kivételesen nem a társaság miatt mennék, hanem a film miatt.


Srác#1 jóban van egy másik haverunk barátnőjével, és elhívta velünk moziba (mármint a lányt).

Utólagosan kérdezte meg tőlem, hogy rendben van-e, és hát olyankor már nem illik nemet mondani..

Nincs nagy bajom a csajjal, de valószínűleg hozza a barátnőjét, aki nekem tetszett, de nem kezdeményeztem felé semmit.. És ezt ő is tudja.


Mivel alapból nagyon csendes vagyok, ráadásul itt még zavarban is leszek, ezért valószínűleg nagyon élvezni fogom a mai napot..


Szerintetek még visszamondhatom? Vagy az nagyon gáz?


2015. júl. 2. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne mond vissza az nagyon gáz
2015. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson lemondani a mozit, ha meg az a lány is biztosan ott lesz, aki tetszik neked, akkor meg pláne ne!


Maga a mozizás a filmnézésről szól, és nem a sötétben történő tapogatózásokról.

Mivel csendesnek, visszahúzódónak írtad magad, ez a film azt hiszem tökéletes lesz a "kinyílásodra".

Nem kell mást tennetek, mint mozi után beülni valahova, és kibeszélni a filmet.

"Faggasd" ki bátran a kiszemelt leányzót.

Nyugodtan megkérdezheted, hogy

- tetszett-e neki a film?

- melyik rész volt számára a legizgalmasabb?

- miért éppen az volt?

- melyik szereplő állt hozzá a legközelebb/legtávolabb, és miért?

- ő, hogy reagált volna bizonyos jelenetben?

stb ...

Ha meg véletlenül visszakérdezne, akkor fontos, hogy NE HAZUDJ, őszintén választ/válaszokat vár/várna.

Miután meg jól kibeszéltétek a filmet, 1 kicsit személyesebb dolgokra is átirányíthatnád a beszélgetést.

Pl.:

- Melyik film a kedvence és miért?

- Milyen zenét szeret hallgatni?

- Ki a kedvenc együttese, énekese?

- Mit csinál szabadidejében?

- Szeret-e szórakozni és ha igen, akkor hova szeret menni?

- Hogy áll a fiúkkal?

- Van-e már olyan fiú, aki tetszik neki?

stb ...

2015. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad megfutamodni!!!

Gyerünk kezdeményezz.!

2015. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!