Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen helyzethez vonaton?

Figyelt kérdés

Gipszben van a lábam, muszáj vele utaznom, ilyenkor, hogy teljesen ne dagadjon fel, fel szoktam rakni a szembe ülésre a gipszes lábamat.

Erre jött egy nő, hogy merészelem ezt, gusztustalan, és nem fogja a lábamat szaglászni egész úton. Hiába mondtam, hogy nem látja, hogy gipszben vagyok...



2019. ápr. 10. 13:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ember, szokj hozzá...

Én pesti vagyok, tömegközlekedésen tapostak már - papucsban, láthatóan - törött lábujjamra, vén szipirtyó felugatott a helyemről miközben betegen az orvoshoz igyekeztem és egy szót nem szólt senki, nemhogy átadta volna a maga helyét. Volt, hogy valami agyhalott ürge beleakasztotta a kabátját a fülbevalómba és majdnem kitépte a fülemből, mert szegénynek annyira sürgős dolga volt, de ha már itt tartunk, löktek le régifajta, magas busz lépcsőjéről is úgy, hogy térdre érkeztem a földre, magassarkúban, ha az utánam érkező srác nem kapott volna fel a földről, talán fel sem bírok állni, annyira fájtak a lábaim. A sefej, akinek annyira sietős volt, hátra se nézve ment tovább, nemhogy elnézést kért volna legalább.

Éveről-évre egyre rosszabb lesz, itt már az idegeire ment mindenkinek az élet. Kiskoromban vidéken éltem, úgy emlékeztem rá, hogy ott még eszüknél vannak a népek, de sajnos úgy látom, ott is egyre inkább romlik a helyzet. Lassan tényleg ott tartunk, hogy vagy te taposod el a másikat, vagy ő téged.

2019. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na majd a vírus!
2020. nov. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!