Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkora vagy, hogy nem férek...

Akkora vagy, hogy nem férek el tőled. Erre mit lehet reagálni?

Figyelt kérdés
Lent voltam a kis coopban a bejáratnál néztem a chipseket, bejött lendülettel egy csávó és pár méterrel arrébb aztmondta, akkora vagy hogy nem férek el tőled. Én erre úgy tettem mintha nem hallottam volna pár másodpercel késöbb rá néztem ő is engem nézett mosolyogva, én meg csak nevettem egyet. Ki kérem magamnak nem vagyok kövér, maximum nagy a vállam. De hogy lehet ilyen bunkó? Hogy lehet ezt le reagálni?
2019. ápr. 10. 19:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
F
2019. ápr. 10. 19:36
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom átérezni. Én az vagyok, akit a legszűkösebb helyekre küldenek, hogy szedjek ki valamit, ami beesett, mert más nem fér oda.
2019. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha a chipseket nézted a kínálatban, akkor szerintem leszel te még nagyobb is.
2019. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ritkán szoktam chipset venni
2019. ápr. 10. 19:44
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor nem lennél ekkora.
2019. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jolvan ne engem izéljél már, a kérdésre válaszolj
2019. ápr. 10. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Én sem tudok mit mondani, mert a másik válaszolóhoz hasonlóan én is átlagos méretű vagyok, nem pedig egy hegyomlás. Ezáltal engem nem ér ilyen szituáció, így reagálnom sem kell rá... Engem nem érint.
2019. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak poénkodott, ha mosolygás is volt benne. Nem kell túlspilázni.
2019. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok túl nagydarab... viszont én is sokszor megkapom, és sajnos nem viccből..

Leginkább rosszul esik. Próbálom nem mutatni, de mikor eljátsszák ezt velem, aznap nincs túl jó kedvem.. :D

A reakciom mindig ugyan az, úgy teszek, mintha nem hallottam volna, és addig nem szólalok meg, amíg az illető távolabb nem megy.

N

2019. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
és mi van, ha tényleg nem fér el?
2019. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!