Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne tartalmas életem,...

Hogy lehetne tartalmas életem, ha nincs igazán sok pénzem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Menj el valahová a barátaiddal/haverjaiddal. Ha egyáltalán vannak... Utazgass, kirándulj :). De a 'nem sok' relatív.
2019. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz elsőkörben piackèpes szakmàt mellette nyelvet tanulj,utàna lesz pènzed.
2019. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Menj el valahová a barátaiddal/haverjaiddal. Ha egyáltalán vannak..."


Nagyon cukipofa a feltételezésed, de megnyugtatlak vannak barátaim. ;) Általában hetente egyszer össze futok velük hétvégén, de az is már olyan "szokványos" tevékenység. Ennél azért többre vágyok...

2019. ápr. 11. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Tanulj akkor kèrdező,tartalmas èlethez pènz kell amit piackèpes tudàsèrt adnak.
2019. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kirándulás, olvasás, tanulás netről, mozgás, sport, ezek ingyen, vagy szinte ingyen vannak, és tartalmasak. A környező természet is szép, nemcsak a luxus nyaralások.
2019. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én attól vagyok boldog,hogy nincs 😄

Úgy erzem így az élet több mindenre megtanít...

2019. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzetek ki egy helyet ahol még nem voltatok, menjetek le vonattal vagy busszal. Keress olyanokat neten akik szeretnének Magyarországon eltölteni pár napot és szállást keresnek, cserébe te is mehetsz hozzájuk pár napra. Külön pozitív hogy így olyan ember kalauzol körbe aki tényleg ismeri a várost. Több ismerősöm így volt Rómában, Londonban, Belgiumban stb...szinte csak a repjegyet kell fizetni.
2019. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!