Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miattam lett öngyi egy csaj?...

Miattam lett öngyi egy csaj? Normális? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

1 éve,1 játékon belül ismertük meg. Már akkor gyanús volt,hogy valami nem oké ezzel a személlyel,de akkor még próbált normálisan alakítani. Aztán ahogy személyesen is elkezdtünk írni,egyre jobban kezdett kibújni a szög a zsákból. Eleve annyiból áll az élete,hogy ezzel a játékkal játszik és dolgozik.

Nagyon nagy mentális betegsége van,ráadásul személyiség zavara is,de nem akarta bevallani. Hiába mondtam,hogy menjen orvoshoz,neki ez így jó. Alig van egy önálló gondolata,utánozza a stílusunkat,befolyásolható stb. Már az írásából lejött,hogy egy megkeseredett,savanyú valaki van ott,aki kb 10 éves kora óta nem tudott mosolyogni egyet. De komolyan,olyan mintha egy zombival irogálnál,vagy mintha falhoz beszélnél. Mintha egy szikla alatt élt volna,nem tud semmiről ami új dolog,nem ért semmilyen viccet,nem érti az iróniát és bármit mondunk neki komolyan veszi. Szal pl. ha mondom neki,hogy "téli szünetben voltam bulizni" kérdezi "most télen?" én meg "nem b@@zd az 5 évvel ezelőttin" akkor azt hiszi,hogy tényleg 5 évvel ezelőttin..Azt is elhitte,hogy haverral mi melegek vagyunk és elhúzott mert hogy "nem akar közénk állni" :D Ugyanez volt,hogy pl random írtam,hogy "van egy csaj akivel levelezgetek." Erre ő "miért nem mondtad? akkor én el is tűnök innen,fölös vagyok itt. szia". WTF??

Aztán vagy 5 csávó ki is használta. Ő elhitte mindegyiknél,hogy szeretik,aztán az első ticsi tacsi után ott is hagyták. Meg is értem,mert komolyan,kinek kéne ilyen személyiség? Mert ez még semmi amit itt leírok,nuku. Ha látnátok a csetelésünket a fejeteket fognátok.

Szal nem elég,hogy végtelenül buta csóri és kajak olyan mintha egy zombihoz beszélnél,hanem elkezdett nagyon ragaszkodni hozzám. Olyan drámákat képes volt levágni...Hirtelen én lettem neki az élet értelme. Már 2 napot nem voltam sírógörcse volt. Betegesen függött tőlem és agyon istenített..Ez szép lenne de ez nem normális már,plusz,ő pont olyan személyiség amit nem bírok. Olyan tipikus művészlélek,meg melankolikus állandóan,ettől meg herótom van.

És nem egyszer hozta már be a dráma tagozatot,hogy ha én nem vagyok neki,akkor megöli magát. Nos hát pár nappal ezelőtt már betelt nálam a pohár a sok ostobasága miatt meg a stílusa miatt,hogy legalább próbálna meg változtatni ha már látja hogy utálom ezt. Már úgy éreztem a hülyeségei károsak az idegeimre és ezt közöltem is vele. Jött a világvége hangulat,"vége mindennek,kösz mindent,irány a Duna". Röviden. Nyilván menekülni egyszerűbb mint változtatni.. Ééés azóta sem jelent meg. Menő mi? Úgy képzeljétek el,hogy ez 20 múlt.



2019. ápr. 13. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Durva sztori, szegény lány nagyon elcseszett élete lehetett, egyébként sokkal többen vannak az ilyen defektes lányok, mint hinnéd, csak nincsenek szem előtt. Szerintem ha nem sokat jelent neked tenyleg hagyd, ne alazd szerencsétlent.
2019. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Az ilyen lelki sz*rokat úgy felképelném . Csak önsajnáltatás, pár k*b*sz*tt pofon a pofájára és helyrejön. Ne is törődj vele
2019. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó,ha sulyos lelkiproblemad lesz,gondolom az fog hianyozni,hogy meg jol beléd is rúgjanak!!!!!
2019. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, ha zavar, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd le mindenhonnan és ennyi!

De egy beteg embert nyilvánosan alázni, olyan stílusban ahogy ebben a kérdésben tetted, végtelenül szánalmas és ellenszenves.

Lesüt az írásodból, hogy végre találtál valakit, akihez képest még te is egész “normálisnak” számítasz, ami valamilyen szinten jó dolog, de nem úgy kéne az önbizalmad építeni, hogy beteg emberek röhögsz és alázod őket.

2019. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
#2 Súlyos pszichés és mentális megoldásokra a megoldás a pofon? Jó hogy nem már az elektrosokk! Gratulálok, forradalmasítottad a pszichológiát és a pszichiátriát!
2019. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg hiányzott gyerekkorából a biztonságos szülői háttér, innen a naivitás és a görcsös ragaszkodás egy stabilnak hitt személyhez. Lehet, hogy baromi idegesítően viselkedik, de ha igazam van, önhibáján kívül ilyen. Az írásod alapján elég gyérül állsz empátiával, de azt legalább felfogtad, hogy valami gondja van. Szerintem hagyd békén: vagy jön valaki, aki képes eléggé szeretni őt, vagy nem, de a kettőtök kapcsolatából egyikőtök sem profitál.
2019. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor még él?? Mert a kérdést úgy fogalmaztad meg mintha màr megtette volna, a fö kérdést. Am ha még él valóban szakits meg vele minden kapcsolatot ha ennyire zavar téged de azért ne bàntsad.
2019. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
2# vagyok,én is voltam depressziós, szorongásos depis, azt engem a kutya sem sajnált , lese fostak, egyedül másztam ki belőle, ez a kis önsajnáltató kis csitri is emberelje meg magát, semmise lehetetlen. Azt pofa be.
2019. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Esélyes hogy autista ezért értelmez mindent szó szerint.

Mint például én gyerekkoromban mikor egy öregasszony azt mondta hogy 2 nyelve van(több nyelven beszélt) akkor szó szerint azt hittem hogy 2 nyelv van a szájában és azt akartam hogy mutassa meg :D na, vannak autisták akiknél ez felnőtt korban is megmarad. Vagy ha megkérdezed hány óra van akkor megszámolják a falon az órákat.

2019. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát gyerekek,azóta sem bukkant fel sehol,szóval nem tudom mi van vele.

Nem tudom olvassátok-e ezt még :)

Igen,lehet nincs sok empátiám iránt de 1: máshogy nem tudom,hogy fejezhettem volna ki azt,hogy milyen nagy gondok vannak vele,minthogy rendesen leírom példákkal.

2. Már 1 éve folyamatosan tűröm,csak pár nap kihagyás kivételével minden nap chateltem vele éjszakákat mert én voltam neki a "gyógymód". Van mikor normálisan lehetett vele írni de volt mikor,tiszta káosz és az agyamra ment. Ráadásul nem csak én,haver is próbált neki segíteni,regényeket írtunk neki erről a témáról,hogy szakemberre lenne szüksége,találjon valami normális értelmet az életének és ne tőlem várja a megváltást.. Mert ez nem állapot. De süket fülekre találtunk. Sőt,direkt kerüli ezeket a témákat. Egy dologban tudtam neki segíteni,megismertettem vele a jó metalt,tetszett is neki és legalább azon a rendkívül intenzív játékon kívül mást is csinált ... Legalább

Higgyétek el én mindent megpróbáltam,rendes voltam vele de 1 év nem volt elég még arra sem,hogy egy kicsit is elmozduljon a jó irányba,akkor mit tehettem volna?

2019. ápr. 15. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!