Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » SOS! Mit tegyek? (bocsi a...

SOS! Mit tegyek? (bocsi a hosszú szövegért)

Figyelt kérdés
Szóval van nálunk egy srác, aki azt hiszi magáról, hogy ő az isten és nem veszi észre magát. Ha például k*csögösködik és én kérdőre vonom akkor még neki áll feljebb! Szóval az összes csaj belé szerelmes mert gazdag és mert k*csög. Nemrégiben a haverok kitálaltak róla mindent a csajoknak. A lányok egy napig utálták, de másnap kimagyarázott mindent.(pl. az egyik csaj nyomult rá és ő mindent megmutatott fb-n és erre azt mondta hogy csak néhány idézetet)Nekünk, többi fiúnak meg esélye sincsen ellene, mert a többség birkaként követi őt. Hogyan tudnám megszivatni, megalázni?

2013. nov. 9. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
12/F vagyok
2013. nov. 9. 15:29
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket csak lekéne lőni utálom a nagyképű embereket pláne ha pasi és köcsög szerintem rúgd tökön mindenki előtt és mondj a lányoknak róla cikis dolgokat meg ilyesmi meg mondjuk terjesztheted hogy b♥♥i és csak tetteti hogy nem az!! :D
2013. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezeket próbáltam már. Miatta mellőznek minket a lányokat elkezdtük meggyőzni, de ez nem elég. Porig szeretnénk alázni
2013. nov. 9. 15:41
 4/10 anonim válasza:
Nyugi,majd csak benő a fejük lágya azoknak a csajoknak. Am én személy szerint ki nem állhatom a nagyképü pasikat. Meg szerintem még jó pár csaj. Ismerkedj más osztályból a srácot meg szard le.
2013. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Válaszolnátok az eredeti kérdésre? Hogyan szivassam/alázzam meg?
2013. nov. 10. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
irigy vagy? :D
2013. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha neki akarsz ártani: MINDENKÉPP HOSSZÚ TÁVON CSINÁLD!


pl.: férkőzz a belső körébe, aztán amikor már mindenfélét tudsz róla, egyszer sértőttesd meg, és az fájni fog, belül, majd mondj el róla cikis dolgokat, nem muszáj, hogy igazak legyenek, csak hihetőek... pl.: felrúgott egy öreg nyanyát és röhögött rajta... ilyenből kell elég...

ez neki szar lesz, lehet hogy csöndbe lesz.


Vagy miután a belső köreiben vagy, lehet, hogy kedvesebé varázsolhatod és a barátod lesz... De ezt igazából csak Te tudod.

2013. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Felrúgott egy nyanyát"

Amiket Te írtál az rágalmazás és egy évet kaphatsz érte. Te egy ilyen kis rosszindulatú hazudós kis izé vagy? Hány embernek ártottál már irigységből? Nem tudnád szeretni magadat legalább egy kicsit?

2013. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"12/F"

Lolcsi :D

2014. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett? x)
2014. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!