Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy életem egyik legmeghatározóbb részében vagyok és nem tudom, hogy mihez kezdjek. Nem vagyok jó tanuló és most úgy tűnik, hogy ki fogok bukni a gimiből (9. osztály). A szüleimmel nagyon megromlott a kapcsolatom, egyszerűen már utálom őket, nem bízhatok bennük. Olyan "barátom" nincsen, aki tudna vagy akarna segíteni. Testvéreimmel is rossz viszonyban vagyok. Mentálisan kikészültem teljesen. Anyámék sokat szidnak engem, nem motiválnak és úgy érzem, hogy nem szeretnek. Elég sötét jövőt látok magam előtt. Segítség kell nekem.

2019. ápr. 13. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:
17/F
2019. ápr. 13. 22:51
 2/5 anonim válasza:
100%
Először is, próbálj meg nem kibukni, ha nem utálod nagyon a gimit. Vagy ha már menthetetlen, akkor majd tanulj valamilyen szakmát, amit úgy érzed, hogy szeretnél.
2019. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne hidd el nekik amikor szidnak.

Írj privit. Es tanulni szerintem tenyleg hasznos.

2019. ápr. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesen 9-es vagy? azt hogyx?
2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: 5 éves gimibe járok, ahol van egy 0. évfolyam
2019. ápr. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!