Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindent elvesztettem. Mit...

Mindent elvesztettem. Mit tegyek? 39F

Figyelt kérdés

- Nincsenek barátaim.

- Nincs munkám. Ami eddig volt, az is aprópénzt fizetett.

- A kiszemeltemet felcsinálták. Igaz, úgyse kellenék neki.

- A többi kiszemeltem is mind foglalt. MINDENKI foglalt, akit valaha kiszemeltem a 39 évem alatt. Többnyire házasok is. Ha nem lennének azok, akkor se kellenék nekik.

- Az ellenségeim úsznak a pénzben.

- Leépültem mentálisan.

- Leépültem fizikailag.



2019. febr. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én esküszöm úgy nyitottam meg ezt a kérdést, hogy segiteni fogok. Aztán megláttam ezt:

"A kiszemeltemet felcsinálták."


Mostmár úgy vagyok vele, hogy az aki igy beszél a hölgyről akit (elvileg) szeret, az szenvedjen is.

2019. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanez voltam. Fejezd be a nyafogást és kezd újra. Ennyi az egész.
2019. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne mondj le magadról. Oké, most mélyponton vagy, de innen is fel lehet állni, ha akarsz. Munkát gondolom találsz hamarosan, azzal pedig pénzt keresel, és ez hozza magával az új ismeretségeket is, barátokat, esetleg szerelmet.
2019. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát haver, ha tudsz nyelvet menj ki külföldre, szerezz egy fāsza hobbit, egy fāsza állást amit szeretsz csinálni. Jobbat nem tudok mondani.
2019. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Sajnálom!megértelek!

Tudom,milyen érzés ez...

2019. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Keress munkát máshol! Minél messzebb, annál jobb! Nem csak London és München van a térképen.

Vagy menj el hajóra dolgozni.

Ember, szabad vagy, nem köt röghöz semmi! Egy hátizsákkal elindulsz, és majd jutsz valamire. Nincs mit veszteni.

2019. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Már fáradt vagyok. Öreg vagyok.
2019. febr. 24. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
#1. Ugyanerre gondoltam....
2019. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez van.
2019. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak nagy része rám is igaz, ráadásul 51 éves vagyok. Mégis életvidám. Amikor látom hogy nem tetszik a biorobot életmód és számlafizetés, megfordul a fejemben a trópusi paradicsomba való költözés ahol halfogásból és gyümölcs termesztéséből lehet élni a sok mosolygós lány közt. Nem pedig az öngyilkosság. Nem csak úgy lehet élvezni az életet ha az ember a tömeg szokásait követi, hanem lehet különcként is. Sőt, a többi embert is felvidítja ha látnak egy-két különcöt.
2019. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!