Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek teraszos étterembe...

Szerintetek teraszos étteremben kérhetek ilyet egy dohànyzótól?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy olyan étteremben, ahol van terasz is és ahol lehet dohànyozni, megkérhetem a mellettem ülő asztaltàrsasàg dohànyzó tagjàt, hogy nyomja el a cigarettáját? Tehát ha szépen megkérem, hogy legyen szíves várjon addig, amíg mi a barátnőmmel befejezzük az étkezést, nem illetlen dolog? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 20. 15:52
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#21 Na de az, hogy valaki kikéri magànak azt, hogy egyàltalàn meg merem kérdezni? Tudod, nem cigivel a szànkban születünk, nem létfontosságú dolog, de az evés az.
2019. ápr. 20. 21:49
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a mondást hogy aki korpa közé keveredik azt megeszik a disznók?

Ahol a dohányosok szabály szerűen pöfékelnek oda nem kell ülni és akkor nem füstölnrk rád

En nem ertem a problémádat

Azt szeretnéd h ott se dohanyozzon senki ahol szabad nekik?

2019. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Oda mentél és megkérdezted? Mit válaszolt? Ha meg elméleti a kérdés akkor bármi lehet a megoldás.
2019. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
44%
tanítási szünet van az alapítványi iskolában vagy elengedett a főnököd szabira?
2019. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Csak légyszi, ne ide gyere, ahol én vagyok Angliában, mert én meg pont az ilyen idioták miatt hagytam ott az országot. De hatha te vagy az utolsó es én
2019. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
*és én vissza tudok menni.
2019. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
#26 Azt meghagyom neked! Biztos van még mosogatni való bőven!
2019. ápr. 21. 10:12
 28/35 anonim ***** válasza:
Tudod mit inkább leszek mosogató Angliában mint nyomorgó szociálpedagógus Magyarországon.
2019. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
#28 😂😂😂
2019. ápr. 21. 13:06
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát, én speciel inkább végzek itthon egy kreatív, érdekes, kihívást jelentő és/vagy társadalmilag hasznos munkát itthon, mint hogy 5x annyiért külföldön mosogassak.

Lehet több pénzem lenne, hamarabb lenne lakásom és kocsim, de nekem ez nem ér annyit, hogy heti 5x8 órában edényeket mosogassak éveken át. Ennél egy ember (legalábbis én biztosan) sokkal többre képes.

Az mondjuk speciel pont nem zavarna, hogy mikor egy társaságban megkérdezik, hogy mivel foglalkozom, azt kellene mondanom, hogy hát, edényeket mosogatok.

2019. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!