Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek teraszos étterembe...

Szerintetek teraszos étteremben kérhetek ilyet egy dohànyzótól?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy olyan étteremben, ahol van terasz is és ahol lehet dohànyozni, megkérhetem a mellettem ülő asztaltàrsasàg dohànyzó tagjàt, hogy nyomja el a cigarettáját? Tehát ha szépen megkérem, hogy legyen szíves várjon addig, amíg mi a barátnőmmel befejezzük az étkezést, nem illetlen dolog? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 20. 15:52
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
#30 Felőlem mindenki úgy boldogul, ahogy tud, én is mosogattam már, lehet, hogy fogok is még, de ez nem is lényeges. Én viszont biztos nem idiótázok le senkit làtatlanul, àlnévvel, csak azért mert nem tetszik a véleménye. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ha akarom legyen jogom kérdést intézni bárkihez. Ha már hozzám több száz kéregető odajött Budapest utcáin az évek alatt, akik nagy részének segítettem is, legalább ennyi járjon már nekem is.
2019. ápr. 21. 13:22
 32/35 anonim ***** válasza:
Bár nem rád tartozik, de tudod szép számmal vagyunk, akik tudják a nyelvet, így a saját szakmajukban is tudnak dolgozni, nemcsak mosogatnak. Én speciel fodrász vagyok. De te biztosan budit fogsz sikálni, ha kijössz, ezzel a mentalitással ami neked van. Az angolok utálják, ha valaki okosabbnak hiszi magát náluk. De a németek is.
2019. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
#32 Ha Te mondod, akkor biztos úgy lesz... Egyébként nyugodtan vissza is kanyarodhatunk az eredeti kérdéshez. Persze csak az engedelmeddel.
2019. ápr. 21. 16:27
 34/35 anonim ***** válasza:

A 19-es kommentedet ha visszaolvasnád, drága kérdező, te kanyarodtál el ahhoz, hogy az efféle mentalitás miatt hagyod el az országot. Én csak külföldön élőkent rávilágitottam arra, hogy bizony nehéz dolgod lesz.

De továbbra is az a véleményem, hogy kérni kérhetsz, de ki fognak röhögni. Kb.olyan szintű ez a kérésed, mintha a mekiben a gyereksarokban játszadozó gyerekeket elküldenéd, mert hangoskodnak és te a közelükben lévő asztalnál akarsz nyugodtan enni. Ennyi. Ha lehet dohányozni, és dohanyoznak, akkor nem mégy oda, maradsz bent. Pont.

2019. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
#34 Igenis! Értettem, elvtárs!
2019. ápr. 21. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!