Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért ilyenek...

Mit csináljak? Miért ilyenek itt a férfiak?

Figyelt kérdés

vannak lakásaim budapesten, kocsim


emellett 0 magánéletem, 0 szórakozásom


éltem, nemrég költöztem haza külföldről, egy mediterrán nagyvárosból, sokan ismerik de kevesen mennek mert nincs tenger.. leginkább a divatról híres


ott egészen máshogy volt ... egész nap jöttem, mentem, rendkívül jól szórakoztam, volt hobbim, rengeteg hihetetlen jóképű NORMÁLIS kedves udvarias férfival találkoztam .. szóval boldog voltam :D



itt ezt tapasztalom:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



én is ilyesformán keresem a mindennapi betevőm szép hazánkban, mert erre van kereslet ..


viszont utálom ezt csinálni, tudom hogy 1-2 év és teljesen bedilizek .. már be vagyok dilizve, napi adagom 5 xanax és 1 liter likőr

emellett étkezési zavaraim vannak...



viszont utálom az itteni férfiakat .. ez a mentalitás... olvasd végig a válaszokat és érteni fogsz

próbálkoztam ismerkedéssel, és kivétel nélkül mindenhol ezzel a mentalitással találkoztam.



27 éves vagyoik .. mit tudok tenni?


2019. ápr. 21. 10:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem .. normális próbál(tam) ismerkedni .. nem prostiként és ezeket kaptam.


Randivonalon, Tinderen, szórakozóhelyeken, baráti társaságból .. kivétel nékül mindenhol ez volt a hozzáállás. Amit a fenti belinkelt kérdés is adja, válaszolja. Írjátok is, hogy ez így van.

2019. ápr. 21. 11:51
 12/20 A kérdező kommentje:
Kérdésem .. mit tehetek..
2019. ápr. 21. 12:10
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz valami mesebeli szőke hercege fehér lovon, akitől távol áll a tipikus férfi mentalitás vagy az idődet és energiádat tarskereses helyett beleolheted mondjuk az egyéb kapcsolataid apolasaba (család, barátok) és valami emberhez méltóbb munka keresésébe. Mert tényleg nem vezet jóra hosszú távon az amit csinálsz.
2019. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%
nem most akarsz külföldre költözni, mert a dohányzásra kijelölt helyen a cigifüsttől nem tudtál jóízűen enni? azért szerencsére sikerült a váltásod alapítványi iskola tanári állásából, de gondolom azért nem jöhettél haza, mert sose kaptál szabit... unjuk már...
2019. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

Egy kiégett qrva hisztije....hát komolyan mondom...

Én is csak trollkodni járok ide, de ez mindennek az alja, már ha egy betű is igaz belőle...


Ha valami csoda folytán igaz lenne , a kérdezőnek

- szó szerint millióan élnek itthon havi nettó 200-ból...

- aki többet akar az tanul, 27 évesen 2 diplomád lehet...

- ha nem tetszik nyugodtam visszamehetsz olaszba...

- qrva vagy, milyen tiszteletet vagy romantikát vársz...

- a férfiak valóban nem hozzák azt a szintet amire egy mai modern nő ( nem qrva ) vágyik...

2019. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Képzés, szakma, elhelyezkedsz. Ezt tudod tenni. Kur,válkodni nem tudsz már sokáig, mert hamarosan nem fogsz kelleni, kiöregedsz. Gondolnod kell a karriered utáni évekre is.


Focisták pl sokan vannak így. Kiöregednek, aztán se diploma se szakma se semmi. Lezüllött alkesz szarok lesznek. Pont, mint amerre te is haladsz. Likőr és xanax? Komolyan?? Ha csak a szőnyeg alá sepred a gondjaidat, abból nem lesz semmi jó.


Amúgy két budapesti lakás albérleti díjából már el lehet kottogni. Ha mellette még dolgozol is (ajármit), akkor kedves életed lehet, utazgathatsz, mindent csinálhatsz. Havi 400-ból nem tudsz annyira megélni, hogy felhagyj a kur,válkodással??? Mivaan?

2019. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Havi 400-ból nem tudsz annyira megélni, hogy felhagyj a kur,válkodással??? Mivaan?



.. te viccelsz... és én hol lakom?

az egyikben laknom kell, másikat kiadom max 130.000 ezer.

ehhez havi 200... 330.000 forint ..


ez mire elég?

egyedül vagyok oké, de ha lesz mondjuk egy gyermekem??

2019. ápr. 21. 17:02
 18/20 anonim ***** válasza:
mert a gyereked hajléktalan munkanélküli lesz? fejezd be ezt az őrjöngést itt, minden 5. kérdésnél te vergődsz itt, senki se kíváncsi rád
2019. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsónak mondanám hogy a gyerek nem úgy pattan ki belőled hogy megy irodába dolgozni, pénzt keresni.

Amit tehetsz, hogy félreraksz egy kis pénzt amíg még megteheted, a gyerek problémát meg majd apukával megoldjátok ha lesz. Gondolom nem akárkinek akarsz gyereket szülni. Ha majd lesz férjed ketten el tudjátok tartani.

Mellesleg minket a bátyámmal anyám havi 300-ból tartott/tart el egyedül. Szóval nem lehetetlen.

2019. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Magyarázd már meg miért nem bírsz havi 330.000-ből megélni hitel nélkül?!
2019. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!