Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket ez nem zavarna,...

Titeket ez nem zavarna, idegesítene? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy 1,5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal facen mindennap beszéltünk. Sőt szinte egész nap, de utoljára megkérdeztem kb.:1 hete hogy nem e lenne kedve velem találkozni. Azóta vissza se ír ezek szerint ennyi lett volna mi rosszat mondtam? Ha ennyi időt beszéltek valakivel akkor se szó se beszéd még egy szia sem csak lelépnétek? Valami tanács érdemes még ráírnom? Válaszotokat előre is köszönöm!

Ja és a másik hogy soha se keresett mindig én ez jelent valamit?



2014. jún. 19. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Hogy a csaj valószínűleg egy büdös kocka, mint te, ha egész nap a gépe előtt görnyed:D
2014. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem érdemes ráírnod. ha annyira nem volt képes h elmondja a frankót akkor ne foglalkozz vele.
2014. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekled, nagyon úgy néz ki. Ne írj többet rá, ha hiányzol neki, vagy beszélni akar veled, majd keres ő téged, de azok alapján, hogy mindig te kerested, nem tartom valószínűnek hogy nagyon érdekelnéd.
2014. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1.-nek gratulálok ügyes vagy biztos sokat gondolkoztál rajta

2.köszönöm

2014. jún. 19. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
ha valaki azt írná, hogy "nem e lenne kedvem", soha többé nem írnék neki. Legközelebbinél megpróbálhatod, hogy "nem lenne-e kedved", és akkor talán visszaír:)
2014. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak ha nem érdekeltem akkor miért jött mindennap beszélgetni?
2014. jún. 19. 12:35
 7/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, képesek szó nélkül eltűnni. Ez ellen nem tudsz mit tenni, csak annyit, hogy nem foglalkozol vele, ne írj neki többet.
2014. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mert nem unatkozott addig sem. vagy lehet megfordult a fejében hogy esetleg ha a jóskagyerekkel nem lesz semmi akkor lecirmant téged, de nemhinném h prioritást élveztél nála.
2014. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben :) csak rosszul esett hogy el se köszönt főleg ennyi idő után...
2014. jún. 19. 12:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekelted volna, akkor azért csak rád írt volna egyszer-kétszer. De ha egész nap beszéltetek és nem volt túl passzív (igen, nem, aha) akkor lehet. De nem ugyanaz a neten elbeszélgetni valakivel, meg találkozni vele személyesen. Lehet csak félénk, de az is, hogy csak veled ütötte el az időt. Szerintem ne mássz a nyakára ha még válaszolni sem képes.
2014. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!