Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha már egy...

Mit lehet tenni, ha már egy hónapja nem bírom feldolgozni egy számomra fontos ember elvesztését?

Figyelt kérdés
Nem meghalt, hanem önszántából, egyik napról a másikra, ráadásul minden előzmény nélkül, úgy döntött hogy nem áll velem többé szóba. Semmiféle összeveszés nem előzte ezt meg. Azóta nem reagál semmire, semmilyen formában, teljes mértékben ignorál engem. Mindezek mellett a megszokott módon éli az életét, csak engem nem méltat egyetlen szóra se. Pedig fontos személy volt az életemben, volt köztünk egy kötelék már, és régebben nagyon jól bánt velem, egy segítőkész, laza, barátságos, jóérzésű és jóindulatú embernek ismertem meg. Régebben is volt, amikor átmenetileg lekoptatott, de most úgy néz ki, hogy végleg, ilyen tartósan még sose. Mit tegyek, ha nem bírom feldolgozni azt, hogy elveszítettem a legfontosabb embert az életemben?
2019. ápr. 22. 08:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Talán beszelgethetnel vele, nem kell kussban lenni, es azon gondolkodni, hogy mi rossz volt ebben...
2019. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 de ha épp az a probléma, hogy te hiába beszélnél vele, ő nem hajlandó, egyszerűen keresztülnéz rajtad, nem válaszol semmire stb. Hiába kérdezed meg, miért, nem mond semmit.
2019. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12# jogos, de ha valoban igy tortent, akkor teljesen leszar, nem erdekli. Szoval tul kell lepni rajta
2019. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!