Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek eseményt...

Van itt olyan, akinek eseménytelenül telt a gyerekkora, vagy nem volt pénzük hobbira, társasági életre, de huszonévesen mindezt meg tudta valósítani?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy van-e itt olyan, aki a gyerekkori eseménytelenség után tudott hobbit, tapasztalatot, barátokat szerezni, önerőből.


Hogyan csinálta? Mennyire volt nehéz?


Sajnos nekem elég eseménytelen volt a gyerekkorom. Itt vagyok 21 évesen és nem tudom mi érdekel, merre induljak az életben. Van még rá esély, hogy valami hobbit össze tudok hozni?


Bármibe is kezdenék, úgy érzem, túl késő elkezdeni, illetve nekem úgysem menne, és beégnék vele. Mint mikor a filmeken hirtelen mindenki ellhallgat és ránéz a főhősre, na úgy gondolom ilyen reakciót váltanék ki emberekből, ha pl sportolni, gamerkedni kezdenék, vagy bármi hobbit, elfoglaltságot elkezdenék.


Nem is nagyon van személyiségem, olyan semmilyen vagyok, nem haladok sehova és annyira dühít és kétségbe vagyok esve.



2019. ápr. 22. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl azt, hogy RC autókat vett magának, hajtja folyton mint egy kisgyerek :D kirándulunk, mert gyerekkorában nem nagyon mentek sehova. Most lalkókocsi projektben vagyunk, hogy még többet mehessünk. Nem volt háziállatuk, most befogadtunk egy macskat, tutujgatja ő is. Meg ilyen kis ártatlan dolgok :)
2020. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!