Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak ezen az...

Szerintetek vannak ezen az oldalon pozitív emberek is?

Figyelt kérdés
Nem sokszor vagyok itt , de amikor feljövök a kérdések 95%-a negatív, depressziós emberektől jön .. főleg két kategóriában. Már csak ezért is igyekszem kerülni ezt az oldalt már többnyire.
2019. ápr. 23. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan hozzászólást, amitől menten szivárványt kezdtem hányni. Szóval vannak, de nem sokan. Mondjuk annyira azért az élet sincs tele velük, nem is értem az okát...
2019. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mélymagyar ***** válasza:
Itt vagyok
2019. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Legalább egy van :D
2019. ápr. 23. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, vannak. Mi tartjuk a lelket a sok depressziósban.
2019. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mélymagyar ***** válasza:
53%
Egy fecske nem csinál nyarat...szerencse bolond vagyok 😄
2019. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Aki pozitív és életvidám, az valószínűleg azért van, mert képes az egyéni problémamegoldásra, azaz csak ritkán van olyan kérdése, amit itt is fel kellene tennie.


Tehát a kérdezők közt emiatt nagy többségben vannak a depresszívek.


Szerintem. Vagyis én kb 500 választ írok mondjuk fél év alatt, erre jut egy kérdés kb 😃

2019. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem nagyon szoktam kérdést kiírni, max. egészség kategóriában, ha épp beteg vagyok. Én pl. ellene vagyok a veszekedésnek és az offolásnak itt :D
2019. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Jelen. Én próbálok segíteni, azoknak akiknek úgy gondolom hogy tudok, hasznos tanácsot adni, motiválni hogy kicsit legyen élet az illetőben vagy kezdjen el a jobb útra térni. Van akinél sikerül van akinél nem, a fő probléma hogy sokan azt hiszik hogy mások tudják megváltani a saját életüket, de nem mert minden változást nekünk kell meghozni akárki akárhogy segíthet nekünk, ha mi nem vagyunk hajlandóak lépni. :)
2019. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó..teljesen igazad van. Nem is értem ,hogy akik kiiírják hogy depressziós vagyok ..ez,az a bajom mit csináljak kérdéseket mit várnak.

Szerintem ezek az emberek nem is akarnak változni,csak egykis pátyolgatás kell az érzékeny lelküknek... hogy megnyugtassák maguk , ők nem tehetnek a dologról.

2019. ápr. 23. 17:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Olyan pozitív tudok lenni, hogy megútálnak érte.
2019. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!