Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti reggel vagy este szoktatok...

Ti reggel vagy este szoktatok tusolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek reggel jobb letusolni, hogy tisztán kezdjétek el a napotokat vagy este jobb úgy befeküdni az ágyba, hogy lemostàtok magatokról a napi koszt, esetleg van olyan, aki egy nap reggel is és este is tisztàlkodik?

2019. ápr. 24. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Este. Sosem értettem azt aki csak reggel zuhanyozik... Pl.egy fülledt,meleg melós nap után,hogy tudnak büdösen belefeküdni az ágyba és aludni egy jót?

Mondjuk én biztos nem.

2019. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindig este tusolok. Így az ágyam is tiszta marad, meg én is jobban alszom. Mondjuk én nem szoktam éjjel izzadni, ezt hozzá kell tennem.
2019. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Reggel. Sosem értettem azt aki csak este zuhanyozik... Így izzadtan, büdösen megy munkába.
2019. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Este is és reggel is.
2019. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Este szoktam, reggel kómás vagyok, épphogy eljutok a kávéfőzőtől a konyhaasztalig, meg valahogy magamra veszek néhány random ruhát... Én sem szoktak éjszaka izzadni, úgyhogy nincs olyan problémám, hogy "izzadtan, büdösen" kellene munkába mennem.
2019. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Este, reggel nekem nincs erőm a zuhanyzásra.
2019. ápr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Reggel is, hogy felfrissüljek, meg este is, hogy jól aludjak. Nyáron, nagy kánikulában pedig napközben is.
2019. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Reggel, mert éjjel úgyis leizzadok, mint a ló. Nem szeretek büdösek munkába menni.

Hazaesve általában van egy gyors mosakodás, nyári nagy melegben meg este is van, hogy fürdök.

2019. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Le leszek pontozva, mert reggel.


Én amúgy úgy érzem, hogy ha este zuhanyzok, akkor reggel nem vagyok friss. Többek között azért, mert hidegszerető vagyok, túlfűtött lakásban élek, a takaró ölelése pedig kell. Őszintén megmondom, hogy előfordul az izzadás este/éjjel.


Este lusta vagyok mindenre és nincs is erőm semmire sem. Nagyon reggeli ember vagyok, este sokszor éhes se vagyok. Sokszor már 9-kor fekszem.

Újabban már mosogatni és a száraz ruhát elrakni is reggel szoktam. Volt egy idő, hogy reggel futottam, tornáztam.


Egyébként engem a zuhanyzás felébreszt, felfrissít. Nem egy példa volt rá, hogy esti (elég meleg vizes) zuhany után nem bírtam elaludni.


Ha lesz párom, nem kizárt, hogy át fogok szokni az esti zuhanyra, vagy esetleg a reggel-estire.

2019. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron,reggel-este.
2019. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!