Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt 120kg +os pasik?

Vannak itt 120kg +os pasik?

Figyelt kérdés
Mennyire konnyen talaltok a lanyt? Mert nekem peldaul nagyon bejonnek a nagy pocakos pasik csak nem talalkoztam meg nagyon ilyen pasikkal.

2019. ápr. 27. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak 83 kg vagyok és a hasam is kockás sajnos
2019. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tuti kamu ez a kérdés olyan biztos vagyok benne mint hogy nappal nappal van.


Azért sajnálom hogy igazából nem létezik ilyen lány,nő

mondjuk én nem vagyok 120-as de azért van pocak.

2019. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hát, én meg csak kövéreket, túlsúlyos pasikat látok mindenhol, és elég lehangoló hogy ennyire nem adnak magukra, fiatalok, 30-45 között, fújtatnak mint a disznók, izzadnak egy kis mozgastól is, a szexre hogy csak feküdni tudnak mint egy darab fa, ne is beszéljünk. Nekem dokaig, 3 évig csapta a szelet egy pasi, 35 éves most. Kb. 130 kg, nagydarab, kövér, feszül rajta minden ruha. Egy nagyon normális pasi volt amúgy, de hiába ha egyszerűen semmit, sehogy nem tudtam vele elképzelni. Egyszerűen az ember nem gerjed a hájra, és ezzel nem. tudsz mit csinálni, ha fejed tetejére állsz sem. Kell hogy vonzó legyen számodra az másik. Engem ez taszít. A srác feladta velem. Összejött egy molett lánnyal (én nem vagyok az), és azóta még köverebb, alig bírt kiszállni az autójából a jó. múltkor és ez szerintem nagyon gáz. Nincs 40 éves, mi lesz vele kesőbb ha már most ilyen? Semmi sport, semmi felismerés hogy nem. így kéne. Összeszedett egy csajt, most már akkor lehet mégtöbbet zabálni, belekényelmesedni mégjobban a dolgokba, és lehet együtt hízni mindhalálig. Az a helyzet, hogy ezek ha valahogy kapnak is nőt,ez lesz, jól van most már van csaj, lehet kényelembe helyezkedni és hízni tovább. Ez gáz. Kövérnek lenni nem menő, és halálos.
2019. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Enis iylesmit alkatu pasit ketesek ha valaki gondolja írjon privit

31éves vagyok ,nő :)

2019. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

25/F

135 kg, a cél: 160-180 kg

Segítesz?

2019. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!