Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok és 170 cm,...

18 éves fiú vagyok és 170 cm, szégyen?

Figyelt kérdés
Már rendesen szégyenlem, hogy 18 lettem pár napja és még mindig 170 vagyok és ennyi maradok, mert anyukám és apukám se magas és a rokonaim sem azok, sportolok meg minden , jó a testalkatom mivel sokan mondják, de még kell dolgozzak sokat rajta én szerintem, hogy még jobb legyen, azt mondják jól nézek ki ami nem tudom igaz-e ,elég sok csajjal volt már dolgom, de valahogy irigylem a magasabbakat, szerintem a lányok csak azt szeretik a magasakat más 15-16 évesen 175-180 cm, én vagyok 18 éves és 170 cm, az egy dolog azt mondják jól nézek ki meg minden, de 170 cm vagyok, csajok ti foglalkoznátok egy alacsony fiúval? Mert én láttam olyat is, hogy a lány nagyon szép volt és a fiú nem annyira de magas volt és még is együtt voltak, és sok ilyen esetet láttam, ti foglalkoznátok egy alacsony fiúval? Vagy inkább magas

2019. ápr. 28. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Tehetsz róla? Nem.

Akkor nem szégyen, szégyen csak akkor indokolt ha olyan dolgot teszel/olyan állapotban vagy amiről te tehetsz. 14 évesen terhes, igénytelen, büdös, stb. Inkább az a szégyen ha valaki arra büszke hogy nagyra nőtt, vagy hogy öreg, ez nem érdem hanem állapot, nincs mire büszkének lenni.

2019. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Nyugodj meg! :) Én is 170 cm vagyok. Semmi baj ezzel a magassággal, senkit nem érdekel hidd el.


24/F

2019. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Te beteg vagy! A személyiséged százszor fontosabb minden téren, mint a magasságod.
2019. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem alacsony. Sok az alacsony csaj
2019. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"És ez indokolja azt,hogy te betegnek hívj számodra ismeretlen embereket?

Gratula"


Igen, sajnos ez betegség, ha már "rendesen szégyenled" magad a magasságod miatt.

2019. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
185 vagyok, cserélünk?
2019. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem az. Enyém csak tizedakkora :'(
2019. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne bármi szégyen, ami születéssel adott?


Ha szereted a munkádat, jól érzed magad a bődödben, van stílusod, akkor semmiféle hátrányt nem fogsz érezni. Jó, magasabb lányoknak nem annyira fogsz kelleni, de neked kellene nálad magasabb lány?

2019. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmi baj nincs veled!

Kizárólag az unintelligens agyhalottak hobbija az emberek magasságán lovagolni, és ez alapján diszkriminálni másokat.

Nem gondolnám, hogy egy 2 méteres embernek nagyobb élmény lehet, hogy az ajtók 90%-ába beveri a fejét.

Én lány vagyok, és a magasság az utolsó, ami érdekel egy egy embernél. A lényeg hogy kedves arca és szép, kidolgozott férfias teste legyen. Nem mellesleg legyen magasan funkcionáló, és egészséges lelkületű pozitív ember.

2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Semdor válasza:
0%

Egyáltalán nem szégyen. Nagyon sok az alacsony lány. Biztos találsz majd valakit.

17L

2019. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!