Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok és 170 cm,...

18 éves fiú vagyok és 170 cm, szégyen?

Figyelt kérdés
Már rendesen szégyenlem, hogy 18 lettem pár napja és még mindig 170 vagyok és ennyi maradok, mert anyukám és apukám se magas és a rokonaim sem azok, sportolok meg minden , jó a testalkatom mivel sokan mondják, de még kell dolgozzak sokat rajta én szerintem, hogy még jobb legyen, azt mondják jól nézek ki ami nem tudom igaz-e ,elég sok csajjal volt már dolgom, de valahogy irigylem a magasabbakat, szerintem a lányok csak azt szeretik a magasakat más 15-16 évesen 175-180 cm, én vagyok 18 éves és 170 cm, az egy dolog azt mondják jól nézek ki meg minden, de 170 cm vagyok, csajok ti foglalkoznátok egy alacsony fiúval? Mert én láttam olyat is, hogy a lány nagyon szép volt és a fiú nem annyira de magas volt és még is együtt voltak, és sok ilyen esetet láttam, ti foglalkoznátok egy alacsony fiúval? Vagy inkább magas

2019. ápr. 28. 08:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Meg az alacsony lanyok is a magasabbakat nezik
2019. ápr. 30. 03:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!