Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki huszonévesen kezdi el építeni az életét?

Figyelt kérdés

Például akkor jön rá,hogy mégis merre szeretne elindulni,mik is fontosak számára az életben.

Ugyanis eddig úgymond "csigaházban élt".


2018. nov. 12. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Dehogyis, jobb későn mint soha. Miért lenne késő? Legszebb évek.
2018. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem az. Jól teszed, sok sikert hozzá!
2018. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak mert azt látom magam körül,hogy ebben a korban már szinte mindenkinek van valami végzettsége,halad az útján.

Félek attól is,hogy emiatt furcsának nézhet az,aki közelebbről megismer.Hiszen miért tartok még csak itt?-gondolhatja az illető személy.

2018. nov. 12. 20:29
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Mikor máskor kezdenéd el? 😀
2018. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem épp akkor van itt az ideje.
2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó.Tehát,ha mondjuk randira hívok egy lányt,és azt mondom neki,hogy én még csak most tanulok szakmát,és eddig mindenféle nem túl irigylésre méltó munkákat végeztem(mert ugye halvány lila gőzöm nem volt arról,hogy mit is akarok magammal kezdeni)akkor ettől nem fog még elutasítani?Nem fog lenézni?:D
2018. nov. 12. 20:34
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi az a huszonéves? Nem mindegy pl, hogy 21 vagy 29. De 29 évesen sem szégyen szakmát tanulni. Sőt. Becsülni való dolog szerintem.
2018. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem 29 éves azért!Annál kevesebb egy kicsit.:)
2018. nov. 12. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

28 és fél? :-D

Én 28 éves vagyok, és ha nem szeretném azt amit csinálok, simán belefognék valami másnak a tanulásába. Nem tartanám magam túl öregnek hozzá. Ilyen korban szerintem amúgy is motivaltabb az ember, ilyenkor már nem csak azért tanul mert tanulni kell, meg ez a szülői/egyéb elvárás, hanem mert saját maga akarja és tudja, hogy hasznos.

2018. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy, sőt!

Szerintem sokan nem tudják 20 éves kor körül, hogy mik szeretnének lenni. Viszont sokan ugye mennek valamire, hogy azért legyen valami.

De jobb később, mint soha. ^^

2018. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!