Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi haverom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi haverom mindig megnézi/dícséri a körmöm, akkor lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tudja,hogy milyen volt egy hónappal ezelőtt,pedig azt még én sem tudom néha :) Megmondta,hogy neki melyik tetszik meg melyik nem.

Ez csupán figyelmesség lehet több is?



2018. nov. 5. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Szép a körmöd! Jól állna rajta a f@@sz!
2018. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bu..zi, mert egy átlagos pasit pont nem érdekli a női körmök!
2018. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy meleg :)

A férfiakat a legkevésbé sem szokta érdekelni a műköröm. Max. az, hogy ne legyen.

2018. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem meleg :)

Nekem is azért furcsa, mert a férfiakat ez nem szokta érdekelni.

2018. nov. 5. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megszoktam nézni a nők kezét. Most az hogy műköröm vagy sem, meg milyen, az nyilván olyan hogy kinek mi jön be. De azért álltalában emlékszem hogy ha valakinek szép vagy épp csúnya körmei, kezei, vannak.

Nem feltétlenül jelenti azt hogy bejössz neki, de egyébként meg egy férfi nem bókol ok nélkül ;)

2018. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem meleg, akkor ugorjunk az egyes válaszhoz...
2018. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ismerek olyat, akinek a szép köröm a gyengéje. Úgy, mint másnak a haj vagy a cipő. Ezért nézi meg a nőismerősök körmét. De ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a köröm tulajdonosa is tetszik neki, vagy akar valamit.
2018. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A körmöd biztos tetszik neki :)

FIgyeld meg, hogy mások körmeit is dícséri-e.

2018. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Mi ez a marhaság, hogy meleg?

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy nőnek szép a körme, kb fétis kategória nálam.

Nalam ez elég erős plusz pont :)

2018. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is fölösleges bu..zizni ,nekem is tetszik ha egy nőnek szép, ápolt körmei vannak, akár kifestve is, stb ...Figyeld az egyéb viselkedését , metakommunikációját, kommunikálj vele többet, lehet hogy tetszel neki
2018. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!