Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnöm mostanában állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm mostanában állandóan egy jóképü férfi munkatársáról beszél, dicséri. Olyan mintha nekem dicsekedne vele vagy ilyesmi. Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, közel a harminchoz. Jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk, közös otthonunk van. A szexuális életünk is jó.

Ez a munkatársa egy férfi szemmel is nagyon jóképü, szálkás izomzatú portugál srác (úgy néz ki mint aki egy reklámból lépett ki). Minden csaj odavan érte, több nagyszájú munkatársa is flörtöl vele (többük házas!). Szóval az a férfi, akiért a nök 99%-a odavan. És még jó fej is, rendes.

Mostanában a barátnöm gyakran szóba hozza. Elötte 2 évig nem is beszéltünk róla soha. Most meg napi szinten. Meséli hogy mi volt vele, hol nyaralt a srác, milyen ügyesen megoldott a munkában ezt meg azt. Folyton nekem dicsérgeti. Olyan mintha nekem vágna fel vele, mint amikor a csajok egymás közt célozgatnak egy pasira.

Nem akarok rárontani, annak jó vége nem lenne. Úgyse mondaná meg az igazat. Régen alig sminkelt, most meg sminktanfolyamra jár, úgy megy munkába, úgy öltözik mint aki buliba megy.

Eltünni nem szokott, nincsenek furcsa útjai, barátnös bulik, stb. Minden idöt együtt töltünk.


Szerintetek megcsalhat vele? Vagy meg akar (csak mondjuk a srácot nem érdekli) Barátok mint közösek, így öket nem tudom megkérdezni, félek hogy visszamondják neki (volt már rá példa)



2016. szept. 16. 08:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy megcsalt volna. De az simán lehet, hogy a kolléga szépeket mond neki, talán még némi flört is befigyel, ha nem is komoly. A barátnőd meg jól érzi ebben magát, de egy bizonyos határon belül van, azért is mer ilyen nyíltan beszélni veled erről a paliról.

Nekem ez a gondolatom elsőre.

Nem tudom, hogy működik a ti kapcsolatotok, talán minden rendben, csak egy kicsit "leültetek". Erre elkezdett bókolni a barátnődnek egy szépfiú, amitől mindjárt kivirult, talán nem is gondolta, hogy ez most ennyire jól fog neki esni. Ha nincsenek köztetek komoly problémák, akkor csak egy kis vérfrissítés hiányzik.

2016. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Lehet nem csal meg, de hogy oda van érte, az biztos.

Tehát csak fittyentenie kell a pasinak. :/

2016. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát én azért gyanakodnék. Nem feltétlenül azért, mert beszél róla, hanem inkább a sminkelés, meg az elegáns ruhák miatt. Tetszik, nem tetszik kimondom. Eljutottatok egy olyan szintre, hogy már nem neked akar tetszeni, hanem más férfinak. Ez minden, csak nem normális, és leülnék vele egy kicsit beszélgetni, hogy most mit akar? Egyébként nem lehet tudni, hogy mi volt, vagy mi nem. Viszont ha nem volt semmi, akkor se biztos, hogy a barátnődön múlott, sokkal inkább a srácon. Gondolj bele, minden csaj rá van állva, nőknél baromi nagy státusz, ha ő kapja meg azt a férfit, akire mindenki vágyik.
2016. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből én nem gondolnám, hogy minden áron meg akar csalni. Szerintem csak élvezi, hogy van egy szépfiú a munkahelyén és néha kicsit flörtölgetnek. Ez még talán jót is tehet az egojanak, kicsit lenyugszik, hogy még mindig kívánatos, de ha egyébként köztetek minden rendben, egy jól működő nyolc éves kapcsolatot nem fog felrúgni egy helyes pasiért. Harminc felé közeledve pontosan kéne tudnia, hogy ez a pasi csak egy kaland lenne maximum.
2016. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

De megcsal ám. Ha még nem tette, akkor tervezi. Ha meg mégsem, akkor azért nem, mert a pasi nem megy bele, de majd később jön egy másik pasi, aki megteszi.

Csak legyél türelmes. Nem az a kérdés, hogy megcsal-e, hanem hogy mikor, és hogy megtudod-e.

2016. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Nőként azt mondom, hogy: szeretné felhívni magára a figyelmedet (olyan adottságai lehetnek a pasinak, amelyek neked nincsenek vagy nem mutatod, pl. jó humor, rátermettség, lehengerlő duma, munkamánia, stb.).


Lehet, hogy nem mondja szemtől-szemben, ha valami problémája van veled. Az, hogy elkezdett aktívan sminkelni, öltözködni - szóval tetszelegni, az azért elgondolkodtató, mert eddig "neked" nem tette meg.


Én elsősorban a páromnak szeretnék tetszeni, és másodsorban másnak. Itt viszont fordítva van. Én rákérdeznék, hogy ezt mégis hová tegyem? Ha valami nem tetszik neki a kapcsolatotokban, akkor mondja el.


Ez úgy néz ki, hogy hátulról jövős dumával érzékelteti veled, hogy ő ilyen embert akar, ilyen emberért van oda.


Biztos nem vettél észre változást? Neked nem is akar tetszeni, kiöltözni, csinosan kinézni? Neked bókol vagy megdícsér téged?


Itt szögezem le: Egy nőnek a férfit mindig dícsérnie kell - már ha valóban rászolgált, mert ezzel éri el azt, hogy önbizalma legyen a férfinek, aki a csillagokat is lehozná az égről a szeretett nőért - s így kerülhetnek egyensúlyba a szerepeik.

2016. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Az elsővel értek egyet. De jobb ha tudod, hiába nem áll szándékában a bnődnek a megcsalás, ebből még bármi lehet, a srácon múlik.
2016. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Voltam ebben a helyzetben, es ebben a stadiumaban meg nem csalt meg, de ez nem rajta mulik. Eloszor nalam is gyerekes rajongas volt es akaratlanul is rola beszeltem itthin, az egesz fizumat ruhakra es parfumokre koltottem, alig vartam h mehessek dolgozni es a ferjem elobb tudta h szerelmes vagyok mint en.


Tokjofej volt, en tagadtam (de tenyleg nem ereztem ugy h szerelmes lennek) de a vegen atbeszeltuk az egeszet, visszaallt a hazassagunk a normalis mederbe koszo hetoen annak, h turelmes volt, kitartoan szeretett, sosem itelt el, nem csinalt jelenetet hanem olyan volt mint egy legjobb barat (de ez a ferj szerelem, szereto es legjobb barat egyben).


Nagyon felnottkent kezelte a dolgot....a pasi meg. Haaaat o is erdekesen nezett ki, a nok kb atneztek rajta, o volt a klasszik "csunya" srac megis beleszerettem. Aztan felmondtam, meg vergodtem par honapig de aztan elmult a reszemrol-reszerol nem.


En csak egy flortot akartam tole, tehat szeretoi viszony amig elmulik a nagy langolas, o viszont hazassag, gyerek, orokkon orokke de en a ferjem sosem hagytam volna el senkiert igyhat nem fekudtunk le mert csak rosszabodott volna a helyezet. (O is hazas).


A vonzalom nem dontes kerdese, a huseg igen. Szoval probald meg megtudni h mit erez, es legy vele turelmes elobb utobb elmulik. Sztem nem szerelmes csak hizeleg az egojanak h a pasi flortol vele, sztem a "se hall se lat" stadiumban van igy eleg nehez lerangatni a foldre. Sot, sztem nem is biztos h o tudja h ennyit beszel rola (en sem tudtam), ezek osztonos dolgok.


Mindenestre en azota sem bantam h igy alakult, eletem legnagyobb hibajst kovettem volna el.

2016. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Nem csal meg. De ez igazából a pasin múlik csak. Sajnos nagyon sokszor olvasni ilyen történeteket: jön egy szépfiú, és a nő már el is veszti az eszét egy komoly, több éves kapcsolatban is.

Kívánom, hogy ne így legyen.

2016. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

9# Jaj mert a ferfiaknal nem ez van??!!

Jon egy fiatalabb, csinos kis fruska es a ferfi mar tiplizik is a hazassagbol. Hiaba van felesege, gyerekei stb. Ugyanis erre is van precedens!

2016. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!