Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki nagyon kedves velem. Udvarias bókol, kedves, dícséri az alakom, szexisnek talál, de nem bunkón hanem kedvesen teszi. Idősebb Nálam 10évvel, és nős, gyerekei vannak. Kicsit mackós, de ez nem gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy megtetszett, mivel nincs kapcsolatom, ezért mondtam, hogy lehetne köztünk valami. Ezutánközölte, hogy nős, és megint más az amit tenne velem ha egyedülálló lenne, és megint más így kapcsolatban élve mit tesz. Nem csalja meg a feleségét, pedig mivel Kiderült van közös ismerősünk,nem felhőtlen a házas életük. Nem tudom eldönteni, hogy ilyen barátságos, kedves az alaptermészete, és ilyen mindenkivel, vagy csak Ennyire papucsférj.
2016. aug. 1. 11:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

Mit tegyél? Semmit. Nős és vannak gyerekei.


"Nem tudom eldönteni, hogy ilyen barátságos, kedves az alaptermészete, és ilyen mindenkivel, vagy csak Ennyire papucsférj."..... A papucsférj az nem azt jelenti, hogy bókol más nőknek.

2016. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%

Feküdj le vele párszor, majd miután nem jelentkezik többet, rájössz majd, hogy mire kellettél neki, és miért volt ennyire hízelgős.

Komolyan nem értem a nőket. Naponta több ilyen kérdés van itt, hogy a 10+ évvel idősebb házas férfi teper, mert ugyebár rossz a házassága, a nő bedől neki, pár alakolom után viszont eltűnik a férfi, a nő pedig depis lesz és férfigyűlölő. Mikor tanultok már belőle?

2016. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%

Puhatolózik hogy kapható lennél e szexre.

Azt meg hogy mit vállalsz be te tudod.


Ha meg annyira szar a házassága akkor mért nem vált már el?

Nekem is rossz volt a házasságom, én elváltam, mert eszemben sem lett volna úgy nőket hülyíteni hogy házas vagyok.

Ha valaki bókol azt sosem ok nélkül teszi...

2016. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy nem felhőtlen a házaséletük, téged még nem jogosít fel lábaid automatikus széttárására. Ha értelmes felnőtt nő vagy, akkor elhajtod, mint a magzatvizet.
2016. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
56%
Neked a döntésed. Úgy érzed, kívánod, jó lenne vele a szex, csináljad. Legyél vele tisztába, ez, ideig-óráig tart majd. Ettől még lehet pár csodás órád belőle. Azt ne csináld, mint a nők nagy többsége. Odáig van az ilyen szexért. Sokszor ők hajtják a pasit, szex, szex. Mikor vége, rögtön azzal jönnek, őket hogy kihasználták.
2016. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Ő már megmondta neked a választ: ha egyedülálló lenne....de nem az.
2016. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
96%

Te mondtad, hogy lehet köztetek valami, ő meg azt mondta, hogy nem nagyon.

De hát te nem nagyon veszíthetsz semmit, ha mégis az ágyadba csalogatod - csak túl sokra ne számíts.

2016. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%

Tetszel neki, de nem fog félrelépni.

Tökéletes házasság nincs, erre ne is alapozz.

Ő már megmondta, hogy hagyd békén, csak a maga kedves, udvarias módján.

Innentől ha fel kínálkozik neki, csak magadat alázod.

Millió és egy szingli pasi sír, hogy nincs barátnője. De mint látjuk, a foglalt fa.sz még mindig jobban ízlik pár vénlánynak.

2016. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
65%
Mert hazaskent megnezni egy jo csajt/pasit eljatszani a gondolattal netan flortolni is egy dolog...de megmondta,hogy o ezen a szinten megall,mert becsuletes. Jol esett biztos neki,hogy egy fiatalabb vonzo holgy jokepunek talalja. De hidd el Neked sem lenne eleg amit nyujtani tudna,par ropke lebukastol (reszerol) rettego elvezetes ora utan menne haza a csaladjahoz. Es sztem egy ido utan tuti tobbre vagynal ennel... es szenvednel..Igy meg megmaradhat a joviszony koztettek.
2016. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
50%
Szexet akar, csak a Te korodbeliekhez képest okosan csinálja. Elhinti a magokat, majd amikor egyértelműen zöld jelzést kap, akkor arat.
2016. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!